Bezdrátový bezsáčkový vertikální vysavač Samsung Bespoke AI Jet Complete VS80F28DFP/GE
Kód: AGDSA1ODK0170Detailní popis produktu
Bezdrátový bezsáčkový vertikální vysavač Samsung Bespoke AI Jet Complete VS80F28DFP/GE| Sací výkon | 280 ppm |
| Maximální provozní doba | 1 hodin |
| Příkon blokovaného motoru | 770 W |
| Doba nabíjení baterie (AC) | 3,5 h |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
| Kapacita baterie | 2500 mAh |
| Napětí baterie | 25,2 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita prachového sáčku čisticí stanice | 2 л |
| Vestavěný displej | LCD |
| Typ produktu | Vertikální |
| Typ motoru | Bezkartáčový motor |
| Teleskopická trubice | Ano |
| Držák příslušenství | Ano |
| Funkce dokovací stanice | Čištění |
| Zabudované LED osvětlení | Ano |
| Omyvatelná nádoba na prach | Ano |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,5 l |
| Nastavení výšky | Ano |
| Barva | Šedá, Černá |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Rozměry základny | 300 x 850 x 300 mm |
| Hmotnost čisticí stanice | 6,4 kg |
| Šířka | 250 mm |
| Hmotnost | 2,49 kg |
| Šířka balení | 412 mm |
| Hloubka balení | 931 mm |
| Hmotnost včetně balení | 14,4 kg |
| Výška | 1000 mm |
| Hloubka | 202 mm |
| Výška balení | 374 mm |
| Hlasový asistent | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Funkce umělé inteligence (AI) | Ano |
| Podpora pro chytré telefony | Ano |
| Auto diagnostika | Ano |
| Metoda oddělování nečistot | Vícecyklónový / filtrace |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Vhodné pro prostory se svířaty | Ano |
| Vysávání | Suchý |
| Hlučnost | 87 dB |
| Vzduchový filtr | HEPA, Multi cyclone |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Obsah balení | Stojan na příslušenství, Úklidová stanice, Pružný hrot |
| Počet prachových sáčků | 3 kusů |
| Včetně náhradních kartáčů | Elektrický kartáč Slim LED+ AI, Štěrbinový kartáč, Prachovka, Elektrický kartáč Jet Dual+ AI, Mini elektrický kartáč Pet Tool+ |
| Počet baterií v ceně | 1 kusů |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu., Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 8806097264781 |
| Sací výkon: | 280 ppm |
| Maximální provozní doba: | 1 hodin |
| Příkon blokovaného motoru: | 770 W |
| Doba nabíjení baterie (AC): | 3,5 h |
| Vyjímatelná baterie: | Ano |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Napětí baterie: | 25,2 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita prachového sáčku čisticí stanice: | 2 л |
| Vestavěný displej: | LCD |
| Typ produktu: | Vertikální |
| Typ motoru: | Bezkartáčový motor |
| Teleskopická trubice: | Ano |
| Držák příslušenství: | Ano |
| Funkce dokovací stanice: | Čištění |
| Zabudované LED osvětlení: | Ano |
| Omyvatelná nádoba na prach: | Ano |
| Objem prachové nádoby/sáčku: | 0,5 l |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Rozměry základny: | 300 x 850 x 300 mm |
| Hmotnost čisticí stanice: | 6,4 kg |
| Šířka: | 250 mm |
| Hmotnost: | 2,49 kg |
| Šířka balení: | 412 mm |
| Hloubka balení: | 931 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 14,4 kg |
| Výška: | 1000 mm |
| Hloubka: | 202 mm |
| Výška balení: | 374 mm |
| Hlasový asistent: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Funkce umělé inteligence (AI): | Ano |
| Podpora pro chytré telefony: | Ano |
| Auto diagnostika: | Ano |
| Metoda oddělování nečistot: | Vícecyklónový / filtrace |
| Kompatibilní se Samsung Bixby: | Ano |
| Vhodné pro prostory se svířaty: | Ano |
| Vysávání: | Suchý |
| Hlučnost: | 87 dB |
| Vzduchový filtr: | HEPA, Multi cyclone |
| Počet stupňů výkonu: | 5 |
| Obsah balení: | Stojan na příslušenství, Úklidová stanice, Pružný hrot |
| Počet prachových sáčků: | 3 kusů |
| Včetně náhradních kartáčů: | Elektrický kartáč Slim LED+ AI, Štěrbinový kartáč, Prachovka, Elektrický kartáč Jet Dual+ AI, Mini elektrický kartáč Pet Tool+ |
| Počet baterií v ceně: | 1 kusů |
| Varování: | Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu., Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
