Ulefone Armor 24 24GB/256GB 22000mAh
Kód: 200733/CERSouvisející produkty
Vhodné pro modely: iPhone 13 Pro Max iPhone 14 Pro Max iPhone 15 Pro Max iPhone 14 Plus iPhone 15 Plus iPhone 16 Plus 2x tvrzené sklo 9H na displej s...
Velmi kvalitní tvrzené sklo na Samsung S10E
Detailní popis produktu
Popis produktu
Ulefone Armor 24
DESIGN
| Výška | 181.2 mm (7.13 palec) |
| Šířka | 87 mm (3.43 palec) |
| Hloubka | 27.5 mm (1.08 palec) |
| Hmotnost | 647 g (22.82 oz) |
| Barvy | Černá |
| Odpor | Odolnost proti prachu Voděodolnost |
| Stupeň krytí | IP68, IP69K |
DISPLEJ
| Typ displeje | IPS LCD |
| Velikost Displeje | 6.78 palec |
| Rozlišení | 1080 × 2460 px |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Hustota pixelů | 396 ppi |
| Poměrem obrazovky k tělu | ≈ 69.2% |
| Ochrana displeje | Corning Gorilla Glass 5, Odolnost proti pádu na beton až z 1,5 m, Vyhovuje MIL-STD-810H |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Bezrámový displej | Ne |
| Funkce | Kapacitní dotyková obrazovka, Vícedotykové ovládání |
HARDWARE
| Chipset | MediaTek Helio G96 |
| CPU jádra | Osmijádrové |
| Technologie CPU | 12 nm |
| Maximální rychlost CPU | 2.05 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A55, Cortex-A76 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12GB |
| Interní paměť | 256GB |
| Rozšiřitelné úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
SOFTWARE
| Operační systém | Android 13 (Tiramisu) |
HLAVNÍ FOTOAPARÁT
| Podpora fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 64 Mpx, ƒ/1.9 ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/1.7" Velikost snímače
PDAF
64 Mpx, ƒ/1.8 ( Noční vidění ) 2 infračervená světla pro noční vidění
|
| Podpora Blesk | Ano |
| Typ Blesk | LED Blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Podpora videa | Ano |
| Rozlišení videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
PŘEDNÍ KAMERA
| Podpora fotoaparátu | Ano |
| Jedna kamera | 16 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ), 1.0 μm |
| Podpora videa | Ano |
| Rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
BATERIE
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 22000 mAh |
| Odstranitelnost | Nelze vyjmout |
| Rychlost kabelového nabíjení | 66W |
| Funkce | Reverzní kabelové nabíjení |
SÍŤ
| SIM karty | Duální SIM |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Rychlost dat | LTE, HSPA |
| 2G pásma | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G pásma | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G pásma | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b19 (800), b20 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
KONEKTIVITA
| Podpora Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dvoupásmový |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | USB nabíjení, Velkokapacitní paměťové zařízení USB |
| Podpora GPS | Ano |
| Funkce GPS | A-GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| Podpora NFC | Ano |
MULTIMÉDIA
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový jack | Ano |
| Rádio FM | Ano |
FUNKCE
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
| Speciální funkce | 1000 lumenů vyhrazená baterka Konektor příslušenství (ulefone endoskop, mikroskop) |















8GB (4GB RAM+4GB vRAM) a 128GB vnitřní ROM paměť mobilní telefony mají vynikající vodotěsné, prachotěsné a nárazuvzdorné vlastnosti. Baterie: 6280mAh, OTG ...
Chytrý telefon, 6.5", super Amoled displej, Full HD+, 2400x1080 px, Procesor: Exynos, 1280, 8 jádrový, Kapacita: 128 GB, Dual SIM, Single SIM + paměťová karta, 6 GB RAM, Hlavní...
Ulefone Armor 30 Pro 5G Duální displej reproduktor 32GB RAM 512GB ROM 50MP trojitá kamera 64MP noční vidění Dimensity 7300X 6.95 palce 120Hz 12800mAh 66W rychlé nabíjení WiFi 6E...
Globální verze Blackview OSCAL Marine 3 Robustní chytrý telefon Android 16 6,56" HD+IPS displej 24GB (8GB+16GB)+256GB NFC mobilní telefon
ZDE dokoupíte ochranné sklo: A ochranný silikonový kryt: Magsafe odolný kryt:
Tlačítkový mobilní telefon se zakřiveným 2,8" QVGA IPS displejem o rozlišení 240 × 320 px • procesor Unisoc 6531F • 8MB RAM • 16MB interní úložiště (microSD až 32 GB) • zadní...
DOOGEE S300 Plus termo odolný telefon s termovizí, 48 GB + 1 TB, rozměry 8300, baterie 11 000 mAh, 6,78” FHD+, 200 MP, Android 16 EU jazyk
6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179, operační paměť 6 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A16 Bionic, fotoaparát: 48Mpx (f/1,6) hlavní + 12Mpx...
Ulefone Armor 34 Pro 5G AI odolný telefon 25500mAh až 32GB + 512GB vestavěný projektor 120Hz 6,95" NFC chytrý telefon Všechny EU jazyky
FOSSIBOT F109S NFC 4G Robustní 10600mAh 6,745" HD+ Android 15 24GB + 256GB 50MP kamera Face ID Duální displej Globální verze EU Jazyk
Ulefone Armor 29 Ultra 5G odolný telefon s umělou inteligencí, duální displej, rozměry 9300 + 21200 mAh, 120 Hz, 1 TB ROM, 64 MP, NFC, Android 15 Všechny EU jazyky
Blackview XPLORE 1 venkovní mobilní telefon 5G vodotěsný robustní smartphone Android 15 6,78'' 2,4K displej 12 GB + 256 GB 20 000 mAh EU JAZYK
Ulefone Armor 26 Ultra 5G Odolný voděodolný smartphone 120W 15600mAh 200MP+64MP Smartphone 24GB+512GB NFC
FOSSiBOT F101P s velkou baterií o kapacitě 10600 mAh a 18W rychlým nabíjením. Má 8MP přední a 24MP+5MP+0,3MP zadní fotoaparát. Má 4GB RAM, kterou lze rozšířit na 7GB, a 64GB...
DOOGEE Fire 6 Robustní telefon 6,56" 90Hz displej 6GB RAM 256GB ROM 50MP AI Hlavní fotoaparát 10400mAh/18W Android 14 EU jazyk
