Pračka Electrolux EW6T5372P
Kód: AGDELCPRW0227Detailní popis produktu
Pračka Electrolux EW6T5372P| Proud | 10 A |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 42 kWh |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Doba provozu | 197 min |
| Spotřeba vody na cyklus | 42 l |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba | 1900 W |
| Kapacita | 6 kg |
| Barva | Bílá |
| Délka přívodní hadice | 1,3 m |
| Uchycení dveří | Dolů |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva dveří | Bílá |
| Systém vkládání | Horní plnění |
| Objem bubnu | 45 l |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Typ displeje | LED |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Skleněný průzor | Ne |
| Délka šňůry | 1,4 m |
| Hose length | 1,6 m |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 840 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Mycí programy | Antialergické, Umělé hmoty, Hygiena, Vlna/hedvábí, Odstřeďování a odčerpávání, Čištění bubnu, Přikrývka, Vlna, Sport, Džíny/denim, Svrchní oděvy, Džíny, Rychlý, Opláchnutí, Eco 40-60°C, Bavlna, Delikátní |
| Funkce AutoSense | Ano |
| Maximální rychlost odstřeďování | 1200 RPM |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Kapacita bubnu | 7 kg |
| Třída hlukových emisí | B |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Úroveň hluku (při točení) | 74 dB |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | Ano |
| Máchání | Ano |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Varování | Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem., Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru., Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2304277 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Freestanding washing machines |
|---|---|
| EAN: | 7333394151519 |
| Proud: | 10 A |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů: | 42 kWh |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Doba provozu: | 197 min |
| Spotřeba vody na cyklus: | 42 l |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba: | 1900 W |
| Kapacita: | 6 kg |
| Barva: | Bílá |
| Délka přívodní hadice: | 1,3 m |
| Uchycení dveří: | Dolů |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Barva dveří: | Bílá |
| Systém vkládání: | Horní plnění |
| Objem bubnu: | 45 l |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Otočné |
| Typ displeje: | LED |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Skleněný průzor: | Ne |
| Délka šňůry: | 1,4 m |
| Hose length: | 1,6 m |
| Šířka: | 600 mm |
| Výška: | 840 mm |
| Hloubka: | 410 mm |
| Mycí programy: | Antialergické, Umělé hmoty, Hygiena, Vlna/hedvábí, Odstřeďování a odčerpávání, Čištění bubnu, Přikrývka, Vlna, Sport, Džíny/denim, Svrchní oděvy, Džíny, Rychlý, Opláchnutí, Eco 40-60°C, Bavlna, Delikátní |
| Funkce AutoSense: | Ano |
| Maximální rychlost odstřeďování: | 1200 RPM |
| Časovač odloženého startu: | Ano |
| Kapacita bubnu: | 7 kg |
| Třída hlukových emisí: | B |
| Účinnost odstřeďování: | B |
| Ochrana proti přetečení: | Ano |
| Nastavitelná teplota: | Ano |
| Úroveň hluku (při točení): | 74 dB |
| Nastavitelný počet otáček odstředění: | Ano |
| Máchání: | Ano |
| Zbývající čas indikace: | Ano |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Varování: | Nepokoušejte se opravovat ani otevírat kryt sami, mohlo by dojít k úrazu elektrickým proudem., Vždy používejte zařízení podle pokynů, abyste předešli riziku poškození nebo požáru., Uchovávejte zařízení mimo dosah vodních zdrojů, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2304277 |
