Smeg KLF03BLEU elektrická konvice 1,7 l 2400 W Černá
Kód: AGDSMECZE0011Detailní popis produktu
Smeg KLF03BLEU elektrická konvice 1,7 l 2400 W Černá| Filtrace | Ano |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Základní materiál | Plast, Nerezová ocel |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Funkce uchování teploty | Ne |
| Materiál filtru | Nerezová ocel |
| Nastavitelný termostat | Ne |
| Vyjímatelný filtr | Ano |
| Filtr proti vodnímu kameni | Ano |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Knoflíky, Páčka |
| Skrytý výhřevný prvek | Ano |
| Certifikace | CE |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 2400 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hloubka | 171 mm |
| Výška | 248 mm |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Šířka | 226 mm |
| Šířka balení | 273 mm |
| Výška balení | 260 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,4 kg |
| Hloubka balení | 228 mm |
| Daň z chemických látek (Švédsko) | Ne |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Podsvětlený vypínač | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Výklopné víko | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Typ otevření víka | Tlačítko |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Délka šňůry | 1 m |
| Uzamykatelné víko | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 8017709227791 |
| Filtrace: | Ano |
| Indikátor úrovně vody: | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Základní materiál: | Plast, Nerezová ocel |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Funkce uchování teploty: | Ne |
| Materiál filtru: | Nerezová ocel |
| Nastavitelný termostat: | Ne |
| Vyjímatelný filtr: | Ano |
| Filtr proti vodnímu kameni: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Páčka |
| Skrytý výhřevný prvek: | Ano |
| Certifikace: | CE |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 2400 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Hloubka: | 171 mm |
| Výška: | 248 mm |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Šířka: | 226 mm |
| Šířka balení: | 273 mm |
| Výška balení: | 260 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 2,4 kg |
| Hloubka balení: | 228 mm |
| Daň z chemických látek (Švédsko): | Ne |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Podsvětlený vypínač: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Výklopné víko: | Ano |
| Ergonomický úchop: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Typ otevření víka: | Tlačítko |
| Otočitelnost o 360°: | Ano |
| Délka šňůry: | 1 m |
| Uzamykatelné víko: | Ano |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Automatické vypnutí: | Ano |
