Kärcher WV 6 Plus elektrický čistič oken 0,15 l Stříbrná, Bílá
Kód: AGDKARMDS0017Detailní popis produktu
Kärcher WV 6 Plus elektrický čistič oken 0,15 l Stříbrná, Bílá| Maximální šířka | 28 cm |
| Objem zásobníku vody | 0,15 l |
| Oblast vyčištění na jedno nabití baterie | 300 m² |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 200 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Bezkabelový | Ano |
| Barva | Černá, Stříbrná, Bílá |
| Ergonomický design | Ano |
| Hloubka | 280 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,3 kg |
| Hmotnost | 800 g |
| Výška | 310 mm |
| Šířka | 126 mm |
| Doba provozu | 100 min |
| Doba nabíjení | 170 min |
| Návod na použití | Ano |
| Hadřík na čištění z mikrovlákna | Ano |
| Nabíječka baterie | Ano |
| Včetně baterie | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Window washers |
|---|---|
| EAN: | 4054278976471 |
| Maximální šířka: | 28 cm |
| Objem zásobníku vody: | 0,15 l |
| Oblast vyčištění na jedno nabití baterie: | 300 m² |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 200 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Bezkabelový: | Ano |
| Barva: | Černá, Stříbrná, Bílá |
| Ergonomický design: | Ano |
| Hloubka: | 280 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,3 kg |
| Hmotnost: | 800 g |
| Výška: | 310 mm |
| Šířka: | 126 mm |
| Doba provozu: | 100 min |
| Doba nabíjení: | 170 min |
| Návod na použití: | Ano |
| Hadřík na čištění z mikrovlákna: | Ano |
| Nabíječka baterie: | Ano |
| Včetně baterie: | Ano |
