Pračka se sušičkou GORENJE WD2PA964ADT/PL
Kód: AGDGJEPSW0003Detailní popis produktu
Pračka se sušičkou GORENJE WD2PA964ADT/PL| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1750 W |
| Design výrobků | Kondenzační |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Uchycení dveří | Levý |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Typ produktu | Pračka se sušičkou |
| Typ ovládání | Knoflíky, Knoflík |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ motoru | Invertorový motor |
| Barva dveří | Černá |
| Skleněný průzor | Ano |
| Barva | Bílá |
| Úhel otevření dveří | 140° |
| Výška | 845 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Hloubka | 610 mm |
| Hmotnost | 70 kg |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Doba cyklu praní a sušení | 630 min |
| Kapacita praní | 9 kg |
| Automatický program sušení | Ano |
| Doba cyklu praní | 216 min |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Objem bubnu | 66 l |
| Kapacita sušení | 6 kg |
| Spotřeba vody při praní | 40 l |
| Úroveň hluku (při točení) | 72 dB |
| Spotřeba vody při praní a sušení | 89 l |
| Program praní - předpírka | Ano |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (pravní a sušení) | 307 kWh |
| Mycí programy | ExtraHygiene, Vlna, Rotace, Máchání a odstřeďování, Rychlých 15 minut, Mix, Umělé hmoty, Eco 40-60, Čištění bubnu, Bavlna, 20°C |
| Třída hlukových emisí | A |
| Programy sušení | Bavlna, Umělé hmoty, Pára, Praní a sušení |
| Třída energetické účinnosti (praní a sušení) | D |
| Třída energetické účinnosti (praní) | A |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (praní) | 34 kWh |
| Počet programů | 15 |
| Dětský zámek | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Odložený start | Ano |
| Ochrana proti přetečení vody | Ano |
| Možnost přidání prádla | Ano |
| LED displej | Ano |
| Varování | Upozornění: Nepoužívejte přístroj, když je mokrý nebo bosý, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Upozornění: Zařízení musí být připojeno k uzemněné elektrické zásuvce., Upozornění: Přístroj zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektrických a elektronických zařízení. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2225330 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Washer dryers free-standing |
|---|---|
| EAN: | 3838782988592 |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1750 W |
| Design výrobků: | Kondenzační |
| Umístění přístroje: | Stojací |
| Uchycení dveří: | Levý |
| Systém vkládání: | Přední plnění |
| Typ produktu: | Pračka se sušičkou |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Knoflík |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Typ motoru: | Invertorový motor |
| Barva dveří: | Černá |
| Skleněný průzor: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Úhel otevření dveří: | 140° |
| Výška: | 845 mm |
| Šířka: | 595 mm |
| Hloubka: | 610 mm |
| Hmotnost: | 70 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 ot/min |
| Doba cyklu praní a sušení: | 630 min |
| Kapacita praní: | 9 kg |
| Automatický program sušení: | Ano |
| Doba cyklu praní: | 216 min |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Objem bubnu: | 66 l |
| Kapacita sušení: | 6 kg |
| Spotřeba vody při praní: | 40 l |
| Úroveň hluku (při točení): | 72 dB |
| Spotřeba vody při praní a sušení: | 89 l |
| Program praní - předpírka: | Ano |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (pravní a sušení): | 307 kWh |
| Mycí programy: | ExtraHygiene, Vlna, Rotace, Máchání a odstřeďování, Rychlých 15 minut, Mix, Umělé hmoty, Eco 40-60, Čištění bubnu, Bavlna, 20°C |
| Třída hlukových emisí: | A |
| Programy sušení: | Bavlna, Umělé hmoty, Pára, Praní a sušení |
| Třída energetické účinnosti (praní a sušení): | D |
| Třída energetické účinnosti (praní): | A |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (praní): | 34 kWh |
| Počet programů: | 15 |
| Dětský zámek: | Ano |
| Tlačítko zap/vyp: | Ano |
| Odložený start: | Ano |
| Ochrana proti přetečení vody: | Ano |
| Možnost přidání prádla: | Ano |
| LED displej: | Ano |
| Varování: | Upozornění: Nepoužívejte přístroj, když je mokrý nebo bosý, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Upozornění: Zařízení musí být připojeno k uzemněné elektrické zásuvce., Upozornění: Přístroj zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektrických a elektronických zařízení. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2225330 |
