Vysavač Wet&Dry Taurus Homeland Hidrodry
Kód: AGDTAUODK0019Detailní popis produktu
Vysavač Wet&Dry Taurus Homeland Hidrodry| Kapacita nádrže na čistou vodu | 650ml |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Materiál nádoby | Plast |
| Držadlo | Ano |
| Vysávání | Suché a mokré |
| Maximální provozní doba | 30 min. |
| Kapacita nádrže na špinavou vodu | 550 ml |
| LED displej | Ano |
| Výkon motoru | 200 W |
| Napájecí zdroj | Baterie |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 8414234480811 |
| Kapacita nádrže na čistou vodu: | 650ml |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Materiál nádoby: | Plast |
| Držadlo: | Ano |
| Vysávání: | Suché a mokré |
| Maximální provozní doba: | 30 min. |
| Kapacita nádrže na špinavou vodu: | 550 ml |
| LED displej: | Ano |
| Výkon motoru: | 200 W |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
