Průmyslový vysavač Taurus Hidrodry 1200
Kód: AGDTAUODK0020Detailní popis produktu
Průmyslový vysavač Taurus Hidrodry 1200| Barva | Zelená, Stříbrná |
| Vysávání | Suché a mokré |
| Materiál nádoby | Plast |
| Držadlo | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Příkon | 1200 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Kapacita | 15 l |
| Délka kabelu | 2 m |
| Délka hadice | 4 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 8414234480804 |
| Barva: | Zelená, Stříbrná |
| Vysávání: | Suché a mokré |
| Materiál nádoby: | Plast |
| Držadlo: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Příkon: | 1200 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Kapacita: | 15 l |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Délka hadice: | 4 m |
