Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T Černá, Nerezová ocel, Žlutá 30 l 1300 W
Kód: AGDKARODK0087Detailní popis produktu
Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T Černá, Nerezová ocel, Žlutá 30 l 1300 W| Vysávání | Suché a mokré |
| Aktivace elektronářadí | Ano |
| Ofuk prachu | Ano |
| Barva | Černá, Nerezová ocel, Žlutá |
| Držadlo | Ano |
| Tlačítko automatického zapínání/vypínání | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Typ ovládání | Otočné |
| Materiál filtru | Fleece |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
| Příkon | 1300 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj | AC |
| Výška | 693 mm |
| Hloubka | 418 mm |
| Hmotnost včetně balení | 13 kg |
| Hmotnost | 9,3 kg |
| Šířka | 382 mm |
| Délka kabelu | 6 m |
| Délka hadice | 2,2 m |
| Kapacita | 30 l |
| Průměr hadice | 3,5 cm |
| Počet koleček | 5 kolo/kola |
| Hubice na vlhkou/suchou podlahu | Ano |
| Štěrbinový nástavec | Ano |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4054278661810 |
| Vysávání: | Suché a mokré |
| Aktivace elektronářadí: | Ano |
| Ofuk prachu: | Ano |
| Barva: | Černá, Nerezová ocel, Žlutá |
| Držadlo: | Ano |
| Tlačítko automatického zapínání/vypínání: | Ano |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Materiál filtru: | Fleece |
| Materiál nádoby: | Nerezová ocel |
| Příkon: | 1300 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Výška: | 693 mm |
| Hloubka: | 418 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 13 kg |
| Hmotnost: | 9,3 kg |
| Šířka: | 382 mm |
| Délka kabelu: | 6 m |
| Délka hadice: | 2,2 m |
| Kapacita: | 30 l |
| Průměr hadice: | 3,5 cm |
| Počet koleček: | 5 kolo/kola |
| Hubice na vlhkou/suchou podlahu: | Ano |
| Štěrbinový nástavec: | Ano |
| Varování: | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
