Kärcher T 11/1 Classic HEPA 11 l Suchý 850 W
Kód: AGDKARODK0157Detailní popis produktu
Kärcher T 11/1 Classic HEPA 11 l Suchý 850 W| Maximální příkon | 850 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Barva | Šedá, Žlutá, Černá |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Délka hadice | 2 m |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 11 l |
| Pružná hadice | Ano |
| Vysávání | Suchý |
| Délka trubic | 105 cm |
| Materiál nádoby | Plast |
| Hmotnost včetně balení | 6,3 kg |
| Výška | 385 mm |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Šířka | 285 mm |
| Hloubka | 385 mm |
| Vyjímatelný filtr | Ano |
| Správné použití | Profesionální |
| Čisticí povrchy | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Vzduchový filtr | HEPA |
| Proud vzduchu | 40 l/s |
| Hlučnost | 61 dB |
| Filtr na ochranu motoru | Ano |
| Max. podtlak | 23,5 kPa |
| Délka šňůry | 7,5 m |
| Držadlo | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4054278774671 |
| Maximální příkon: | 850 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Barva: | Šedá, Žlutá, Černá |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Délka hadice: | 2 m |
| Objem prachové nádoby/sáčku: | 11 l |
| Pružná hadice: | Ano |
| Vysávání: | Suchý |
| Délka trubic: | 105 cm |
| Materiál nádoby: | Plast |
| Hmotnost včetně balení: | 6,3 kg |
| Výška: | 385 mm |
| Hmotnost: | 4,3 kg |
| Šířka: | 285 mm |
| Hloubka: | 385 mm |
| Vyjímatelný filtr: | Ano |
| Správné použití: | Profesionální |
| Čisticí povrchy: | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Metoda oddělování nečistot: | Filtrování |
| Vzduchový filtr: | HEPA |
| Proud vzduchu: | 40 l/s |
| Hlučnost: | 61 dB |
| Filtr na ochranu motoru: | Ano |
| Max. podtlak: | 23,5 kPa |
| Délka šňůry: | 7,5 m |
| Držadlo: | Ano |
