Kärcher NT 30/1 Tact Te M Černá, Šedá 30 l 1380 W
Kód: AGDKARODK0156Detailní popis produktu
Kärcher NT 30/1 Tact Te M Černá, Šedá 30 l 1380 W| Barva | Černá, Šedá |
| Typ ovládání | Otočné |
| Kategorie prachu | M |
| Vysávání | Suché a mokré |
| Napájecí zdroj | AC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50-60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Příkon | 1380 W |
| Šířka | 370 mm |
| Hmotnost | 14,2 kg |
| Výška | 580 mm |
| Hloubka | 560 mm |
| Pružná hadice | Ano |
| Kapacita | 30 l |
| Max. podtlak | 25,4 kPa |
| Proud vzduchu | 74 l/s |
| Tlak ventilace (max) | 254 mbar |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Délka hadice | 4 m |
| Hlučnost | 69 dB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4054278048215 |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Kategorie prachu: | M |
| Vysávání: | Suché a mokré |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50-60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Příkon: | 1380 W |
| Šířka: | 370 mm |
| Hmotnost: | 14,2 kg |
| Výška: | 580 mm |
| Hloubka: | 560 mm |
| Pružná hadice: | Ano |
| Kapacita: | 30 l |
| Max. podtlak: | 25,4 kPa |
| Proud vzduchu: | 74 l/s |
| Tlak ventilace (max): | 254 mbar |
| Počet koleček: | 4 kolo/kola |
| Délka hadice: | 4 m |
| Hlučnost: | 69 dB |
