Kärcher CVH 3 ruční vysavač Bezsáčkové (1.198-353.0) Černá, Bílá
Kód: AGDKARODK0150Detailní popis produktu
Kärcher CVH 3 ruční vysavač Bezsáčkové (1.198-353.0) Černá, Bílá| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion), Vestavěný |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 7,2 V |
| Kapacita baterie | 2 Ah |
| Doba nabíjení | 4 h |
| Doba běhu s motorizovanou hubicí (vysoká rychlost) | 10 min |
| Doba chodu | 20 min |
| Příkon blokovaného motoru | 70 W |
| Barva | Bílá, Černá |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Kapacita nádrže | 0,15 l |
| Hmotnost | 812 g |
| Hloubka | 76 mm |
| Výška | 330 mm |
| Šířka | 76 mm |
| Hlučnost | 78 dB |
| Sací výkon | 10 kPa |
| Vzduchový filtr | HEPA |
| Vysávání | Suchý |
| Štěrbinový nástavec | Ano |
| Napájecí kabel | Ano |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu., Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4066529105240 |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion), Vestavěný |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Napětí baterie: | 7,2 V |
| Kapacita baterie: | 2 Ah |
| Doba nabíjení: | 4 h |
| Doba běhu s motorizovanou hubicí (vysoká rychlost): | 10 min |
| Doba chodu: | 20 min |
| Příkon blokovaného motoru: | 70 W |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Kapacita nádrže: | 0,15 l |
| Hmotnost: | 812 g |
| Hloubka: | 76 mm |
| Výška: | 330 mm |
| Šířka: | 76 mm |
| Hlučnost: | 78 dB |
| Sací výkon: | 10 kPa |
| Vzduchový filtr: | HEPA |
| Vysávání: | Suchý |
| Štěrbinový nástavec: | Ano |
| Napájecí kabel: | Ano |
| Varování: | Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu., Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
