Electrolux PD82-ALRGT 3,5 l Cylindrový Suchý 650 W Prachový sáček
Kód: AGDELCODK0252Detailní popis produktu
Electrolux PD82-ALRGT 3,5 l Cylindrový Suchý 650 W Prachový sáček| Maximální příkon | 650 W |
| Regulace výkonu | Elektronický |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Model | Cylindrový |
| Materiál trubky | Hliník |
| Barva | Bílá |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 3,5 l |
| Typ zámku | Tlačítko |
| Displej | LED |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Typ nádoby na prach | Prachový sáček |
| Materiál kol | Guma |
| Vysávání | Suchý |
| Pracovní dosah | 12 m |
| Umývatelný filtr | Ano |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Třída HEPA | HEPA 13 |
| Správné použití | Domácí |
| Vyjímatelný filtr | Ano |
| Vzduchový filtr | HEPA |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Hlučnost | 57 dB |
| Včetně náhradních kartáčů | Kartáč na parkety, Mini kartáč |
| Hubice na čalounění | Ano |
| Počet hubic | 4 |
| Multifunkční nástroj | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Držadlo | Ano |
| Snadné uchopení | Ano |
| Indikátor plné nádoby na prach | Ano |
| Délka šňůry | 9 m |
| Automatický navíječ kabelu | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 7332543693917 |
| Maximální příkon: | 650 W |
| Regulace výkonu: | Elektronický |
| Nastavitelný výkon: | Ano |
| Model: | Cylindrový |
| Materiál trubky: | Hliník |
| Barva: | Bílá |
| Objem prachové nádoby/sáčku: | 3,5 l |
| Typ zámku: | Tlačítko |
| Displej: | LED |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Typ nádoby na prach: | Prachový sáček |
| Materiál kol: | Guma |
| Vysávání: | Suchý |
| Pracovní dosah: | 12 m |
| Umývatelný filtr: | Ano |
| Čisticí povrchy: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Třída HEPA: | HEPA 13 |
| Správné použití: | Domácí |
| Vyjímatelný filtr: | Ano |
| Vzduchový filtr: | HEPA |
| Metoda oddělování nečistot: | Filtrování |
| Hlučnost: | 57 dB |
| Včetně náhradních kartáčů: | Kartáč na parkety, Mini kartáč |
| Hubice na čalounění: | Ano |
| Počet hubic: | 4 |
| Multifunkční nástroj: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Držadlo: | Ano |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Indikátor plné nádoby na prach: | Ano |
| Délka šňůry: | 9 m |
| Automatický navíječ kabelu: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
