ELECTROLUX HOOVER EPF63EB-S
Kód: AGDELCODK0247Detailní popis produktu
ELECTROLUX HOOVER EPF63EB-S| Nastavitelný výkon | Ano |
| Maximální příkon | 700 W |
| Roční spotřeba energie | 27 kWh |
| Regulace výkonu | Mechanický |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 3,5 l |
| Model | Cylindrový |
| Typ nádoby na prach | Prachový sáček |
| Barva | Černá |
| Vysávání | Suchý |
| Hmotnost | 5,98 kg |
| Šířka | 293 mm |
| Výška | 238 mm |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Pracovní dosah | 9 m |
| Správné použití | Domácí |
| Hlučnost | 76 dB |
| Filtr na ochranu motoru | Ano |
| Vzduchový filtr | Hygienický filtr |
| Držadlo | Ano |
| Boční chránič | Ano |
| Pomoc pro odložení/uskladnění | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Automatický navíječ kabelu | Ano |
| Indikátor plné nádoby na prach | Ano |
| Délka šňůry | 6 m |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 7332543617005 |
| Nastavitelný výkon: | Ano |
| Maximální příkon: | 700 W |
| Roční spotřeba energie: | 27 kWh |
| Regulace výkonu: | Mechanický |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Objem prachové nádoby/sáčku: | 3,5 l |
| Model: | Cylindrový |
| Typ nádoby na prach: | Prachový sáček |
| Barva: | Černá |
| Vysávání: | Suchý |
| Hmotnost: | 5,98 kg |
| Šířka: | 293 mm |
| Výška: | 238 mm |
| Metoda oddělování nečistot: | Filtrování |
| Pracovní dosah: | 9 m |
| Správné použití: | Domácí |
| Hlučnost: | 76 dB |
| Filtr na ochranu motoru: | Ano |
| Vzduchový filtr: | Hygienický filtr |
| Držadlo: | Ano |
| Boční chránič: | Ano |
| Pomoc pro odložení/uskladnění: | Ano |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Automatický navíječ kabelu: | Ano |
| Indikátor plné nádoby na prach: | Ano |
| Délka šňůry: | 6 m |
| Varování: | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
