Electrolux EUOC94DB vysavač 5 l Bubnový vysavač Suchý 850 W Prachový sáček
Kód: AGDELCODK0235Detailní popis produktu
Electrolux EUOC94DB vysavač 5 l Bubnový vysavač Suchý 850 W Prachový sáček| Roční spotřeba energie | 26,8 kWh |
| Maximální příkon | 850 W |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Barva | Černá |
| Vysávání | Suchý |
| Model | Bubnový vysavač |
| Typ nádoby na prach | Prachový sáček |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 5 l |
| Šířka | 307 mm |
| Výška | 255 mm |
| Hloubka | 502 mm |
| Hmotnost | 5,8 kg |
| Pracovní dosah | 12 m |
| Správné použití | Domácí |
| Hlučnost | 66 dB |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Vzduchový filtr | Filtr proti alergiím |
| Délka šňůry | 9 m |
| Automatický navíječ kabelu | Ano |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 7332543776627 |
| Roční spotřeba energie: | 26,8 kWh |
| Maximální příkon: | 850 W |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Barva: | Černá |
| Vysávání: | Suchý |
| Model: | Bubnový vysavač |
| Typ nádoby na prach: | Prachový sáček |
| Objem prachové nádoby/sáčku: | 5 l |
| Šířka: | 307 mm |
| Výška: | 255 mm |
| Hloubka: | 502 mm |
| Hmotnost: | 5,8 kg |
| Pracovní dosah: | 12 m |
| Správné použití: | Domácí |
| Hlučnost: | 66 dB |
| Čisticí povrchy: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Metoda oddělování nečistot: | Filtrování |
| Vzduchový filtr: | Filtr proti alergiím |
| Délka šňůry: | 9 m |
| Automatický navíječ kabelu: | Ano |
| Varování: | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
