ELDOM OB200 Foldon ruční vysavač Zlato, Černá, Bílá Bezsáčkové
Kód: AGDELDODK0006Detailní popis produktu
ELDOM OB200 Foldon ruční vysavač Zlato, Černá, Bílá Bezsáčkové| Kapacita baterie | 2,2 Ah |
| Maximální příkon | 150 W |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 22,2 V |
| Kapacita | 1 l |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Barva | Černá, Zlato, Bílá |
| Vzduchový filtr | HEPA |
| Vysávání | Suchý |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu., Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5908277388461 |
| Kapacita baterie: | 2,2 Ah |
| Maximální příkon: | 150 W |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Napětí baterie: | 22,2 V |
| Kapacita: | 1 l |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Barva: | Černá, Zlato, Bílá |
| Vzduchový filtr: | HEPA |
| Vysávání: | Suchý |
| Nastavitelný výkon: | Ano |
| Metoda oddělování nečistot: | Filtrování |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem., Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu., Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše. |
