Dyson Cyclone V10 Absolute ruční vysavač Měděná, Nikl Bezsáčkové
Kód: AGDDYOODK0082Detailní popis produktu
Dyson Cyclone V10 Absolute ruční vysavač Měděná, Nikl Bezsáčkové| Doba chodu (nízké otáčky) | 60 min |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Doba chodu | 60 min |
| Doba běhu s motorizovanou hubicí (vysoká rychlost) | 5 min |
| Sací výkon | 150 ppm |
| Doba nabíjení | 3,5 h |
| Barva | Nikl, Měď |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Kapacita | 0,77 l |
| Hmotnost | 2,7 kg |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový |
| Počet rychlostí | 3 |
| Vysávání | Suchý |
| Turbo | Ano |
| Výkon motoru | 525 W |
| Štěrbinový nástavec | Ano |
| Nabíjecí základna | Ano |
| Baterie | Ano |
| Montáž vysávací hůlky | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Včetně náhradních kartáčů | Multifunkční kartáč |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5025155088081 |
| Doba chodu (nízké otáčky): | 60 min |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Doba chodu: | 60 min |
| Doba běhu s motorizovanou hubicí (vysoká rychlost): | 5 min |
| Sací výkon: | 150 ppm |
| Doba nabíjení: | 3,5 h |
| Barva: | Nikl, Měď |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Kapacita: | 0,77 l |
| Hmotnost: | 2,7 kg |
| Metoda oddělování nečistot: | Cyklónový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Vysávání: | Suchý |
| Turbo: | Ano |
| Výkon motoru: | 525 W |
| Štěrbinový nástavec: | Ano |
| Nabíjecí základna: | Ano |
| Baterie: | Ano |
| Montáž vysávací hůlky: | Ano |
| AC adaptér: | Ano |
| Včetně náhradních kartáčů: | Multifunkční kartáč |
| Montovatelné na zeď: | Ano |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
