Bosch Serie 6 BGC41Q69 vysavač 2,4 l Cylindrový Suchý 600 W Bezsáčkové
Kód: AGDBOSODK0183Detailní popis produktu
Bosch Serie 6 BGC41Q69 vysavač 2,4 l Cylindrový Suchý 600 W Bezsáčkové| Maximální příkon | 600 W |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Proud | 10 A |
| Napájecí zdroj | AC |
| Regulace výkonu | Elektronický |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Barva | Červená |
| Pružná hadice | Ano |
| Model | Cylindrový |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 2,4 l |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Vysávání | Suchý |
| Šířka balení | 310 mm |
| Hmotnost | 8,3 kg |
| Výška | 267 mm |
| Výška balení | 590 mm |
| Hloubka | 474 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,4 kg |
| Hmotnost (bez příslušenství) | 5,6 kg |
| Šířka | 324 mm |
| Hloubka balení | 390 mm |
| Třída HEPA | HEPA 13 |
| Pracovní dosah | 10 m |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Správné použití | Domácí |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Hlučnost | 69 dB |
| Vzduchový filtr | HEPA |
| Včetně náhradních kartáčů | Kartáč na koberec, Kartáč na tvrdou podlahu |
| Automatický navíječ kabelu | Ano |
| Délka šňůry | 7 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4242005168675 |
| Maximální příkon: | 600 W |
| Nastavitelný výkon: | Ano |
| Proud: | 10 A |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Regulace výkonu: | Elektronický |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Barva: | Červená |
| Pružná hadice: | Ano |
| Model: | Cylindrový |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Objem prachové nádoby/sáčku: | 2,4 l |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Vysávání: | Suchý |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Hmotnost: | 8,3 kg |
| Výška: | 267 mm |
| Výška balení: | 590 mm |
| Hloubka: | 474 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 8,4 kg |
| Hmotnost (bez příslušenství): | 5,6 kg |
| Šířka: | 324 mm |
| Hloubka balení: | 390 mm |
| Třída HEPA: | HEPA 13 |
| Pracovní dosah: | 10 m |
| Čisticí povrchy: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Správné použití: | Domácí |
| Metoda oddělování nečistot: | Filtrování |
| Hlučnost: | 69 dB |
| Vzduchový filtr: | HEPA |
| Včetně náhradních kartáčů: | Kartáč na koberec, Kartáč na tvrdou podlahu |
| Automatický navíječ kabelu: | Ano |
| Délka šňůry: | 7 m |
