Bosch Serie 2 BGS05A222 vysavač 1,5 l Cylindrový Suchý 700 W Bezsáčkové
Kód: AGDBOSODK0163Detailní popis produktu
Bosch Serie 2 BGS05A222 vysavač 1,5 l Cylindrový Suchý 700 W Bezsáčkové| Roční spotřeba energie | 28 kWh |
| Maximální příkon | 700 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Bateriový provoz | Ne |
| Proud | 10 A |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Úspora energie | Ne |
| Regulace výkonu | Mechanický |
| Typ zámku | Zacvakávací |
| Model | Cylindrový |
| Bezkabelový | Ne |
| Počet koleček | 3 kolo/kola |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Materiál trubky | Nerezová ocel |
| Vysávání | Suchý |
| Pružná hadice | Ano |
| Materiál hadice | Plast |
| Barva | Černá, Bílá |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Počet kol otočných o 360° | 1 kolo/kola |
| Materiál nádoby | Plast |
| Základní materiál | Plast |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 1,5 l |
| Materiál kol | Plast |
| Šířka balení | 490 mm |
| Hloubka | 381 mm |
| Výška balení | 360 mm |
| Šířka | 268 mm |
| Výška | 314 mm |
| Hmotnost | 6,6 kg |
| Hmotnost (bez příslušenství) | 4,4 kg |
| Hmotnost včetně balení | 7,4 kg |
| Hloubka balení | 290 mm |
| Hlučnost | 78 dB |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Čisticí povrchy | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Správné použití | Domácí |
| Ofuk prachu | Ne |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Umývatelný filtr | Ne |
| Vzduchový filtr | Mikro, EPA |
| Třída EPA | EPA 12 |
| Podporované typy povrchu | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Pracovní dosah | 9 m |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový / filtrace |
| Štěrbinový nástavec | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Včetně náhradních kartáčů | Kartáč na tvrdou podlahu |
| Multifunkční nástroj | Ano |
| Hubice na čalounění | Ano |
| Včetně hadic | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky, Posuvník |
| Počet parkovacích/skladovacích pozic | 2 |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Kvalita držatel | 1 |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Držadlo | Ano |
| Pomoc pro odložení/uskladnění | Ano |
| Ovládání na rukojeti | Ne |
| Indikátor plné nádoby na prach | Ne |
| Úložný prostor | Ne |
| Ergonomické ovládání | Ano |
| Délka šňůry | 6 m |
| Automatický navíječ kabelu | Ano |
| Vertikální skladovací prostor | Ne |
| Antibakteriální filtr | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4242005076307 |
| Roční spotřeba energie: | 28 kWh |
| Maximální příkon: | 700 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Bateriový provoz: | Ne |
| Proud: | 10 A |
| Nastavitelný výkon: | Ano |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Úspora energie: | Ne |
| Regulace výkonu: | Mechanický |
| Typ zámku: | Zacvakávací |
| Model: | Cylindrový |
| Bezkabelový: | Ne |
| Počet koleček: | 3 kolo/kola |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Materiál trubky: | Nerezová ocel |
| Vysávání: | Suchý |
| Pružná hadice: | Ano |
| Materiál hadice: | Plast |
| Barva: | Černá, Bílá |
| Typ trubice: | Teleskopický |
| Počet kol otočných o 360°: | 1 kolo/kola |
| Materiál nádoby: | Plast |
| Základní materiál: | Plast |
| Objem prachové nádoby/sáčku: | 1,5 l |
| Materiál kol: | Plast |
| Šířka balení: | 490 mm |
| Hloubka: | 381 mm |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka: | 268 mm |
| Výška: | 314 mm |
| Hmotnost: | 6,6 kg |
| Hmotnost (bez příslušenství): | 4,4 kg |
| Hmotnost včetně balení: | 7,4 kg |
| Hloubka balení: | 290 mm |
| Hlučnost: | 78 dB |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Čisticí povrchy: | Tvrdá podlaha, Koberec |
| Správné použití: | Domácí |
| Ofuk prachu: | Ne |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Umývatelný filtr: | Ne |
| Vzduchový filtr: | Mikro, EPA |
| Třída EPA: | EPA 12 |
| Podporované typy povrchu: | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Pracovní dosah: | 9 m |
| Metoda oddělování nečistot: | Cyklónový / filtrace |
| Štěrbinový nástavec: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Včetně náhradních kartáčů: | Kartáč na tvrdou podlahu |
| Multifunkční nástroj: | Ano |
| Hubice na čalounění: | Ano |
| Včetně hadic: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky, Posuvník |
| Počet parkovacích/skladovacích pozic: | 2 |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Kvalita držatel: | 1 |
| Úložný prostor pro kabel: | Ano |
| Držadlo: | Ano |
| Pomoc pro odložení/uskladnění: | Ano |
| Ovládání na rukojeti: | Ne |
| Indikátor plné nádoby na prach: | Ne |
| Úložný prostor: | Ne |
| Ergonomické ovládání: | Ano |
| Délka šňůry: | 6 m |
| Automatický navíječ kabelu: | Ano |
| Vertikální skladovací prostor: | Ne |
| Antibakteriální filtr: | Ano |
