Bosch BCS711PET Tyčový vysavač Baterie Suchý Bezsáčkové 0,3 l Černá, Červená 3 Ah
Kód: AGDBOSODK0174Detailní popis produktu
Bosch BCS711PET Tyčový vysavač Baterie Suchý Bezsáčkové 0,3 l Černá, Červená 3 Ah| Úložný prostor pro příslušenství | Ano |
| Materiál kol | – |
| Kapacita baterie | 3 Ah |
| Indikace potřeby nabití | Ano |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Počet baterií | 1 |
| Úspora energie | Ne |
| Doba nabíjení | 5 h |
| Doba chodu | 40 min |
| Ukazatel nabíjení | Ano |
| Sací výkon | 93 ppm |
| Barva | Červená, Černá |
| Teleskopická trubice | Ne |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,3 l |
| Typ produktu | Tyčový vysavač |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Hmotnost (bez příslušenství) | 2,9 kg |
| Výška | 1315 mm |
| Hmotnost | 4,2 kg |
| Hloubka | 204 mm |
| Šířka | 252 mm |
| Hloubka balení | 300 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,8 kg |
| Výška balení | 195 mm |
| Šířka balení | 800 mm |
| Odnímatelný ruční vysavač | Ano |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha, Taška, Schody, Čalounění, Holá podlaha |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Vysávání | Suchý |
| Hlučnost | 82 dB |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Turbo | Ano |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Štěrbinový nástavec | Ano |
| Hubice na čalounění | Ano |
| Včetně náhradních kartáčů | Mini kartáč, Kartáč na hloubkové čištění |
| Indikátor plné nádoby na prach | Ano |
| Ergonomické ovládání | Ano |
| Umývatelný filtr | Ano |
| Vertikální skladovací prostor | Ne |
| Regulace výkonu | Elektronický |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Pozice pro skladování | Ano |
| Ovládání na rukojeti | Ano |
| Snadné vyprazdňování nádoby | Ano |
| Antibakteriální filtr | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4242005306985 |
| Úložný prostor pro příslušenství: | Ano |
| Materiál kol: | – |
| Kapacita baterie: | 3 Ah |
| Indikace potřeby nabití: | Ano |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Počet baterií: | 1 |
| Úspora energie: | Ne |
| Doba nabíjení: | 5 h |
| Doba chodu: | 40 min |
| Ukazatel nabíjení: | Ano |
| Sací výkon: | 93 ppm |
| Barva: | Červená, Černá |
| Teleskopická trubice: | Ne |
| Objem prachové nádoby/sáčku: | 0,3 l |
| Typ produktu: | Tyčový vysavač |
| Montovatelné na zeď: | Ano |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Hmotnost (bez příslušenství): | 2,9 kg |
| Výška: | 1315 mm |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Hloubka: | 204 mm |
| Šířka: | 252 mm |
| Hloubka balení: | 300 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 5,8 kg |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 800 mm |
| Odnímatelný ruční vysavač: | Ano |
| Čisticí povrchy: | Koberec, Tvrdá podlaha, Taška, Schody, Čalounění, Holá podlaha |
| Metoda oddělování nečistot: | Filtrování |
| Vysávání: | Suchý |
| Hlučnost: | 82 dB |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Turbo: | Ano |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Štěrbinový nástavec: | Ano |
| Hubice na čalounění: | Ano |
| Včetně náhradních kartáčů: | Mini kartáč, Kartáč na hloubkové čištění |
| Indikátor plné nádoby na prach: | Ano |
| Ergonomické ovládání: | Ano |
| Umývatelný filtr: | Ano |
| Vertikální skladovací prostor: | Ne |
| Regulace výkonu: | Elektronický |
| Nastavitelný výkon: | Ano |
| Pozice pro skladování: | Ano |
| Ovládání na rukojeti: | Ano |
| Snadné vyprazdňování nádoby: | Ano |
| Antibakteriální filtr: | Ano |
