Black & Decker PD1820L-QW ruční vysavač Chrom Bezsáčkové
Kód: AGDBDEODK0048Detailní popis produktu
Black & Decker PD1820L-QW ruční vysavač Chrom Bezsáčkové| Doba chodu | 15 min |
| Maximální příkon | 25 W |
| Doba nabíjení | 4 h |
| Kapacita baterie | 1,5 Ah |
| Napětí baterie | 18 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Elektrická síť | Ne |
| Barva | Chrom |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Kapacita | 0,56 l |
| Hmotnost | 1,47 kg |
| Pružná hadice | Ano |
| Filtrace | Ano |
| Vysávání | Suchý |
| Hlučnost | 80 dB |
| Průtok vzduchu | 1062 l/min |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový |
| Index opravitelnosti | 6.4 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Nabíjecí základna | Ano |
| Kartáčový nástavec | Ano |
| Montáž vysávací hůlky | Ne |
| Štěrbinový nástavec | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5035048458624 |
| Doba chodu: | 15 min |
| Maximální příkon: | 25 W |
| Doba nabíjení: | 4 h |
| Kapacita baterie: | 1,5 Ah |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Elektrická síť: | Ne |
| Barva: | Chrom |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Kapacita: | 0,56 l |
| Hmotnost: | 1,47 kg |
| Pružná hadice: | Ano |
| Filtrace: | Ano |
| Vysávání: | Suchý |
| Hlučnost: | 80 dB |
| Průtok vzduchu: | 1062 l/min |
| Metoda oddělování nečistot: | Cyklónový |
| Index opravitelnosti: | 6.4 |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Nabíjecí základna: | Ano |
| Kartáčový nástavec: | Ano |
| Montáž vysávací hůlky: | Ne |
| Štěrbinový nástavec: | Ano |
