Black & Decker DVD320J-QW ruční vysavač Černá Bezsáčkové
Kód: AGDBDEODK0052Detailní popis produktu
Black & Decker DVD320J-QW ruční vysavač Černá Bezsáčkové| Doba chodu | 17 min |
| Kapacita baterie | 2 Ah |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion), Vestavěný |
| Napětí baterie | 12 V |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Barva | Černá |
| Hloubka balení | 168 mm |
| Šířka balení | 430 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,58 kg |
| Výška balení | 204 mm |
| Vysávání | Suchý |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Ergonomické ovládání | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5035048840672 |
| Doba chodu: | 17 min |
| Kapacita baterie: | 2 Ah |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion), Vestavěný |
| Napětí baterie: | 12 V |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Barva: | Černá |
| Hloubka balení: | 168 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,58 kg |
| Výška balení: | 204 mm |
| Vysávání: | Suchý |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
| Ergonomické ovládání: | Ano |
