Black & Decker DVD320BP ruční vysavač Černá Bezsáčkové
Kód: AGDBDEODK0051Detailní popis produktu
Black & Decker DVD320BP ruční vysavač Černá Bezsáčkové| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Vestavěný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 2 Ah |
| Napětí baterie | 12 V |
| Barva | Černá |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Hloubka balení | 218 mm |
| Šířka balení | 453 mm |
| Výška balení | 156 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,12 kg |
| Vysávání | Suchý |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5035048840726 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Typ baterie: | Vestavěný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie: | 2 Ah |
| Napětí baterie: | 12 V |
| Barva: | Černá |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Hloubka balení: | 218 mm |
| Šířka balení: | 453 mm |
| Výška balení: | 156 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 2,12 kg |
| Vysávání: | Suchý |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
