Black & Decker DVD320B ruční vysavač Černá, Stříbrná, Tyrkysová Bezsáčkové
Kód: AGDBDEODK0050Detailní popis produktu
Black & Decker DVD320B ruční vysavač Černá, Stříbrná, Tyrkysová Bezsáčkové| Kapacita baterie | 2 Ah |
| Sací výkon | 22 ppm |
| Typ baterie | Vestavěný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba chodu | 16 min |
| Napětí baterie | 12 V |
| Doba nabíjení | 5 h |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Kapacita | 0,5 l |
| Barva | Tyrkysová, Stříbrná, Černá |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Hmotnost | 1,75 kg |
| Výška balení | 161 mm |
| Hloubka balení | 202 mm |
| Šířka balení | 420 mm |
| Vysávání | Suchý |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5035048840757 |
| Kapacita baterie: | 2 Ah |
| Sací výkon: | 22 ppm |
| Typ baterie: | Vestavěný, Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba chodu: | 16 min |
| Napětí baterie: | 12 V |
| Doba nabíjení: | 5 h |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Kapacita: | 0,5 l |
| Barva: | Tyrkysová, Stříbrná, Černá |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Hmotnost: | 1,75 kg |
| Výška balení: | 161 mm |
| Hloubka balení: | 202 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Vysávání: | Suchý |
| Záruční doba: | 2 rok/roky |
