Parní čistič Adler AD 7038
Kód: AGDADLMOP0004Detailní popis produktu
Parní čistič Adler AD 7038| Maximální výkon | 2000 W |
| Příkon | 1200 W |
| Model | Přenosný parní čistič |
| Kapacita | 0,35 l |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Materiál | Plast |
| Barva | Bílá, Černá |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 285 mm |
| Hmotnost | 2,43 kg |
| Hloubka | 425 mm |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Teplota (max) | 120 °C |
| Objem zásobníku vody | 0,45 l |
| Tlak páry | 3,5 bar |
| Stálý výstup páry | 44 g/min |
| Čisticí povrchy | Koberec, Sklo, Laminát, Dlaždice |
| Včetně hubice na podlahu | Ano |
| Pružná hadice | Ano |
| Příslušenství součástí setu | Kovový kartáč, nylonový, plochý, prodlužovací trubka 3x 33 cm |
| Zapínání | Ano |
| Čisticí hadřík | Ano |
| Doplňovací šálek | Ano |
| Štětec v balení | Ano |
| Počet přiložených doplňků | 13 kusů |
| Návod na použití | Ano |
| Vyměnitelná vodní nádrž | Ne |
| Úložný prostor pro kabel | Ne |
| Ergonomický design | Ano |
| Sklopný | Ne |
| Navíjecí kabel | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Steam mops |
|---|---|
| EAN: | 5903887803588 |
| Maximální výkon: | 2000 W |
| Příkon: | 1200 W |
| Model: | Přenosný parní čistič |
| Kapacita: | 0,35 l |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 285 mm |
| Hmotnost: | 2,43 kg |
| Hloubka: | 425 mm |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Teplota (max): | 120 °C |
| Objem zásobníku vody: | 0,45 l |
| Tlak páry: | 3,5 bar |
| Stálý výstup páry: | 44 g/min |
| Čisticí povrchy: | Koberec, Sklo, Laminát, Dlaždice |
| Včetně hubice na podlahu: | Ano |
| Pružná hadice: | Ano |
| Příslušenství součástí setu: | Kovový kartáč, nylonový, plochý, prodlužovací trubka 3x 33 cm |
| Zapínání: | Ano |
| Čisticí hadřík: | Ano |
| Doplňovací šálek: | Ano |
| Štětec v balení: | Ano |
| Počet přiložených doplňků: | 13 kusů |
| Návod na použití: | Ano |
| Vyměnitelná vodní nádrž: | Ne |
| Úložný prostor pro kabel: | Ne |
| Ergonomický design: | Ano |
| Sklopný: | Ne |
| Navíjecí kabel: | Ne |
