Kärcher FC 8 Smart Signature Line Elektrický smeták Baterie Mokrý Bezsáčkové Stříbrná, Bílá, Žlutá 2,85 Ah
Kód: AGDKARMOP0010Detailní popis produktu
Kärcher FC 8 Smart Signature Line Elektrický smeták Baterie Mokrý Bezsáčkové Stříbrná, Bílá, Žlutá 2,85 Ah| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Kapacita baterie | 2,85 Ah |
| Doba chodu | 60 min |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Doba nabíjení | 4 h |
| Indikace potřeby nabití | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Kapacita nádrže na čistou vodu | 0,4 l |
| Kapacita nádrže na špinavou vodu | 0,4 l |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Počet nádrží na vodu | 2 |
| Typ produktu | Elektrický smeták |
| Barva | Žlutá, Bílá, Stříbrná |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 1210 mm |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Hloubka | 310 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,74 kg |
| Hloubka balení | 506 mm |
| Šířka balení | 799 mm |
| Výška balení | 334 mm |
| Čisticí povrchy | Tvrdá podlaha, Taška |
| Oblast vyčištění na jedno nabití baterie | 230 m² |
| Hlučnost | 59 dB |
| Zabudované LED osvětlení | Ano |
| Typ displeje | LCD |
| Vysávání | Mokrý |
| Provozní šířka (standardní smeták) | 30 cm |
| Vestavěný displej | Ano |
| Včetně náhradních kartáčů | Čisticí kartáč, Váleček |
| Parkovací stanice | Ano |
| Nabíječka baterie | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Steam mops |
|---|---|
| EAN: | 4066529000033 |
| Vstupní střídavé napětí: | 100-240 V |
| Kapacita baterie: | 2,85 Ah |
| Doba chodu: | 60 min |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Doba nabíjení: | 4 h |
| Indikace potřeby nabití: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Kapacita nádrže na čistou vodu: | 0,4 l |
| Kapacita nádrže na špinavou vodu: | 0,4 l |
| Typ nádoby na prach: | Bezsáčkové |
| Počet nádrží na vodu: | 2 |
| Typ produktu: | Elektrický smeták |
| Barva: | Žlutá, Bílá, Stříbrná |
| Šířka: | 230 mm |
| Výška: | 1210 mm |
| Hmotnost: | 4,3 kg |
| Hloubka: | 310 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 8,74 kg |
| Hloubka balení: | 506 mm |
| Šířka balení: | 799 mm |
| Výška balení: | 334 mm |
| Čisticí povrchy: | Tvrdá podlaha, Taška |
| Oblast vyčištění na jedno nabití baterie: | 230 m² |
| Hlučnost: | 59 dB |
| Zabudované LED osvětlení: | Ano |
| Typ displeje: | LCD |
| Vysávání: | Mokrý |
| Provozní šířka (standardní smeták): | 30 cm |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Včetně náhradních kartáčů: | Čisticí kartáč, Váleček |
| Parkovací stanice: | Ano |
| Nabíječka baterie: | Ano |
