Black & Decker BHSMP2314-QS parní čistič Válcovitý parní čistič 1,2 l 2300 W Modrá, Bílá
Kód: AGDBDEMOP0010Detailní popis produktu
Black & Decker BHSMP2314-QS parní čistič Válcovitý parní čistič 1,2 l 2300 W Modrá, Bílá| Příkon | 2300 W |
| Barva | Modrá, Bílá |
| Kapacita | 1,2 l |
| Model | Válcovitý parní čistič |
| Čas připravenosti | 4 min |
| Tlak páry | 4 bar |
| Štětec v balení | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Steam mops |
|---|---|
| EAN: | 5035048805893 |
| Příkon: | 2300 W |
| Barva: | Modrá, Bílá |
| Kapacita: | 1,2 l |
| Model: | Válcovitý parní čistič |
| Čas připravenosti: | 4 min |
| Tlak páry: | 4 bar |
| Štětec v balení: | Ano |
