Parní čistič KARCHER SC 2 EasyFix Plus - 1.512-614.0
Kód: AGDKARMPA0016Detailní popis produktu
Parní čistič KARCHER SC 2 EasyFix Plus - 1.512-614.0| Příkon | 1500 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Délka šňůry | 4 m |
| Počet nádrží na vodu | 1 |
| Ergonomický design | Ano |
| Kapacita | 1 l |
| Model | Válcovitý parní čistič |
| Barva | Bílá, Černá |
| Hose length | 2,2 m |
| Výška | 260 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,6 kg |
| Hloubka | 380 mm |
| Šířka | 254 mm |
| Hmotnost | 2,9 kg |
| Míra odstraňování bakterií | 99,99% |
| Jednoduché používání | Ano |
| Doba nahřívání | 6,5 min |
| Tlak páry | 3,2 bar |
| Čisticí povrchy | Koberec, Sklo, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Sklo, Tvrdá podlaha |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Nastavitelná pára | Ano |
| Bezpečnostní ventil | Ano |
| Počet kroků nastavení | 2 |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Odstraňuje bakterie a viry | Ano |
| Obsah balení | Podložka z mikrovlákna pro ruční trysku x 1, Kulatý kartáč x 1, Uživatelský manuál, Kulatý kartáč, velký x 1, Podlahová tryska: EasyFix, Rury ssące 2 x 0,5 m, Ruční tryska, Napájecí tryska, Bodová tryska, Víceúčelový hadr na podlahu EasyFix x 2 |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Doplnění kdykoli | Ano |
| Úložný prostor pro příslušenství | Ano |
| Pomoc pro odložení/uskladnění | Ano |
| Varování | Nepoužívejte napařovač v blízkosti hořlavých materiálů., Zařízení skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Steam cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4066529082435 |
| Příkon: | 1500 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Délka šňůry: | 4 m |
| Počet nádrží na vodu: | 1 |
| Ergonomický design: | Ano |
| Kapacita: | 1 l |
| Model: | Válcovitý parní čistič |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Hose length: | 2,2 m |
| Výška: | 260 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 4,6 kg |
| Hloubka: | 380 mm |
| Šířka: | 254 mm |
| Hmotnost: | 2,9 kg |
| Míra odstraňování bakterií: | 99,99% |
| Jednoduché používání: | Ano |
| Doba nahřívání: | 6,5 min |
| Tlak páry: | 3,2 bar |
| Čisticí povrchy: | Koberec, Sklo, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Sklo, Tvrdá podlaha |
| Bezpečné pro použití: | Ano |
| Nastavitelná pára: | Ano |
| Bezpečnostní ventil: | Ano |
| Počet kroků nastavení: | 2 |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Odstraňuje bakterie a viry: | Ano |
| Obsah balení: | Podložka z mikrovlákna pro ruční trysku x 1, Kulatý kartáč x 1, Uživatelský manuál, Kulatý kartáč, velký x 1, Podlahová tryska: EasyFix, Rury ssące 2 x 0,5 m, Ruční tryska, Napájecí tryska, Bodová tryska, Víceúčelový hadr na podlahu EasyFix x 2 |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Dětský zámek: | Ano |
| Doplnění kdykoli: | Ano |
| Úložný prostor pro příslušenství: | Ano |
| Pomoc pro odložení/uskladnění: | Ano |
| Varování: | Nepoužívejte napařovač v blízkosti hořlavých materiálů., Zařízení skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti. |
