Skládací kráječ SMAPP 393.5, bílý
Kód: AGDSM1KRA0008Detailní popis produktu
Skládací kráječ SMAPP 393.5, bílý| Základní materiál | Plastický |
| Maximální tloušťka řezu | 15 mm |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Typ kráječe | Elektrický |
| Ostří z nerezové ocele | Ano |
| Barva | Bílá |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Kolečko pitchbend | Ano |
| Ochrana proti přetížení | Ano |
| Minimální tloušťka řezu | 1 mm |
| Příkon | 300 W |
| Nastavitelná rychlost | Ne |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 240 mm |
| Délka | 360 mm |
| Varování | Upozornění, abyste před čištěním odpojili spotřebič od napájení., Varování před možným zraněním při používání., Upozornění, abyste přístroj drželi mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slicers and electric knives |
|---|---|
| EAN: | 5904013011457 |
| Základní materiál: | Plastický |
| Maximální tloušťka řezu: | 15 mm |
| Protiskluzové nožky: | Ano |
| Typ kráječe: | Elektrický |
| Ostří z nerezové ocele: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Kolečko pitchbend: | Ano |
| Ochrana proti přetížení: | Ano |
| Minimální tloušťka řezu: | 1 mm |
| Příkon: | 300 W |
| Nastavitelná rychlost: | Ne |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 240 mm |
| Délka: | 360 mm |
| Varování: | Upozornění, abyste před čištěním odpojili spotřebič od napájení., Varování před možným zraněním při používání., Upozornění, abyste přístroj drželi mimo dosah dětí. |
