Černý dřez s flexi baterií - MAIDSINKS BALI dřez (62x44) 1B1D černý + baterie Flessi Black Edition
Kód: AGDMDIZLE0032Detailní popis produktu
Černý dřez s flexi baterií - MAIDSINKS BALI dřez (62x44) 1B1D černý + baterie Flessi Black Edition| Tvar dřezu | Obdélníkový |
| Velikost odkapávače | 8,89 cm (3.5") |
| Kohoutek v ceně | Ano |
| Barva | Černá |
| Rozměry první nádobky (š x d) | 620 x 440 mm |
| Počet dřezů | 1 mísa s odkapávačem |
| Ochranné krytky | Ano |
| Včetně zátky | Ano |
| Sifon v ceně | Ano |
| Materiál dřezu | Pyragranit |
| Rozměry dřezu | 62 x 44 cm |
| Hloubka baterie | 23 cm |
| Průměr montážního otvoru | 3,5 cm |
| Výška baterie | 26 - 44 cm |
| Varování | Pravidelně čistěte, abyste zabránili hromadění usazenin, které mohou vést ke změně barvy., Vyvarujte se kontaktu s ostrými předměty, které by mohly poškodit povrch dřezu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sinks |
|---|---|
| EAN: | 5903726475167 |
| Tvar dřezu: | Obdélníkový |
| Velikost odkapávače: | 8,89 cm (3.5") |
| Kohoutek v ceně: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozměry první nádobky (š x d): | 620 x 440 mm |
| Počet dřezů: | 1 mísa s odkapávačem |
| Ochranné krytky: | Ano |
| Včetně zátky: | Ano |
| Sifon v ceně: | Ano |
| Materiál dřezu: | Pyragranit |
| Rozměry dřezu: | 62 x 44 cm |
| Hloubka baterie: | 23 cm |
| Průměr montážního otvoru: | 3,5 cm |
| Výška baterie: | 26 - 44 cm |
| Varování: | Pravidelně čistěte, abyste zabránili hromadění usazenin, které mohou vést ke změně barvy., Vyvarujte se kontaktu s ostrými předměty, které by mohly poškodit povrch dřezu. |
