Remington XR1600 Rotační holicí strojek Zastřihovač Černá
Kód: AGDREMGOL0023Detailní popis produktu
Remington XR1600 Rotační holicí strojek Zastřihovač Černá| Bezkabelový | Ano |
| Doba provozu | 60 min |
| Napájecí zdroj | Baterie / USB |
| Voděodolný | Ano |
| Komora na vlasy | Ano |
| Vestavěný displej | Ne |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 95 mm |
| Šířka | 205 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hmotnost | 379 g |
| Turbo režim | Ano |
| Zastřihovač | Ano |
| Přesný zastřihovač | 2,3 cm |
| Bluetooth | Ne |
| Systém EasyClean | Ano |
| Výklopný zastřihovač | Ano |
| Systém pro přesné stříhání | Ano |
| Počet holicích hlav/břitů | 5 |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Holicí systém | Rotační holicí strojek |
| Ukazatel nabíjení | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 5038061144017 |
| Bezkabelový: | Ano |
| Doba provozu: | 60 min |
| Napájecí zdroj: | Baterie / USB |
| Voděodolný: | Ano |
| Komora na vlasy: | Ano |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 95 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Hmotnost: | 379 g |
| Turbo režim: | Ano |
| Zastřihovač: | Ano |
| Přesný zastřihovač: | 2,3 cm |
| Bluetooth: | Ne |
| Systém EasyClean: | Ano |
| Výklopný zastřihovač: | Ano |
| Systém pro přesné stříhání: | Ano |
| Počet holicích hlav/břitů: | 5 |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Holicí systém: | Rotační holicí strojek |
| Ukazatel nabíjení: | Ano |
