ProfiCare PC-HR 3140 Holicí strojek Černý, Chrom
Kód: AGDPFCGOL0004Detailní popis produktu
ProfiCare PC-HR 3140 Holicí strojek Černý, Chrom| Výklopný zastřihovač | Ano |
| Holicí systém | Planžetový holicí strojek |
| Jemné holicí hlavy | Ano |
| Počet holicích hlav/břitů | 1 |
| Zastřihovač | Ano |
| Typ ovládání | Jezdec |
| Barva | Černá |
| Rychlonabíjení | 60 min |
| Bateriový provoz | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná baterie |
| Napájecí zdroj | Baterie / USB |
| Bezkabelový | Ano |
| Napětí baterie | 3,7 V |
| Nabíjecí | Ano |
| Doba nabíjení | 1 h |
| Kapacita baterie | 600 mAh |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Ochranný kryt | Ano |
| Čisticí kartáč | Ano |
| Obsahuje síťovou šňůru | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Ukazatel úrovně baterie | Ano |
| Varování | Během používání se vyhněte kontaktu s čepelemi., Uchovávejte výrobek mimo dosah dětí., Neponořujte holicí strojek do vody. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 4006160314007 |
| Výklopný zastřihovač: | Ano |
| Holicí systém: | Planžetový holicí strojek |
| Jemné holicí hlavy: | Ano |
| Počet holicích hlav/břitů: | 1 |
| Zastřihovač: | Ano |
| Typ ovládání: | Jezdec |
| Barva: | Černá |
| Rychlonabíjení: | 60 min |
| Bateriový provoz: | Ano |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná baterie |
| Napájecí zdroj: | Baterie / USB |
| Bezkabelový: | Ano |
| Napětí baterie: | 3,7 V |
| Nabíjecí: | Ano |
| Doba nabíjení: | 1 h |
| Kapacita baterie: | 600 mAh |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Ochranný kryt: | Ano |
| Čisticí kartáč: | Ano |
| Obsahuje síťovou šňůru: | Ano |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Ukazatel úrovně baterie: | Ano |
| Varování: | Během používání se vyhněte kontaktu s čepelemi., Uchovávejte výrobek mimo dosah dětí., Neponořujte holicí strojek do vody. |
