Philips SHAVER Series 5000 S5466/17 pánský holicí strojek Rotační holicí strojek Zastřihovač Černá, Modrá
Kód: AGDPHIGOL0269Detailní popis produktu
Philips SHAVER Series 5000 S5466/17 pánský holicí strojek Rotační holicí strojek Zastřihovač Černá, Modrá| Doba nabíjení | 1 h |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba provozu | 50 min |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Maximální spotřeba energie | 9 W |
| Nabíjecí | Ano |
| Rychlonabíjení | 5 min |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100–240 |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,04 W |
| Omyvatelný | Ano |
| Barva | Černá |
| Voděodolný | Ano |
| Gumové úchyty | Ano |
| LED indikátor baterie | Ano |
| Přesný zastřihovač | Ano |
| Suché i mokré holení | Ano |
| Holicí systém | Rotační holicí strojek |
| Zastřihovač | Ano |
| Počet holicích hlav/břitů | 3 |
| Ochranný kryt | Ano |
| Ochranné krytky | Ano |
| Indikace potřeby nabití | Ano |
| Ukazatel nabíjení | Ano |
| Ukazatel úrovně baterie | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 8710103993827 |
| Doba nabíjení: | 1 h |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Doba provozu: | 50 min |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Maximální spotřeba energie: | 9 W |
| Nabíjecí: | Ano |
| Rychlonabíjení: | 5 min |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 100–240 |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,04 W |
| Omyvatelný: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Voděodolný: | Ano |
| Gumové úchyty: | Ano |
| LED indikátor baterie: | Ano |
| Přesný zastřihovač: | Ano |
| Suché i mokré holení: | Ano |
| Holicí systém: | Rotační holicí strojek |
| Zastřihovač: | Ano |
| Počet holicích hlav/břitů: | 3 |
| Ochranný kryt: | Ano |
| Ochranné krytky: | Ano |
| Indikace potřeby nabití: | Ano |
| Ukazatel nabíjení: | Ano |
| Ukazatel úrovně baterie: | Ano |
