Elektrický holicí strojek Xiaomi S101
Kód: AGDXAOGOL0017Detailní popis produktu
Elektrický holicí strojek Xiaomi S101| Přesný zastřihovač | Ne |
| Počet holicích hlav | 3 hlava/hlavy |
| Lubrikační proužek | Ne |
| Barva | Černá |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Voděodolný | IPX7 |
| Provozní napětí | 3,7 V |
| Doba provozu | Až 60 dní |
| Suché i mokré holení | Ano |
| Jmenovitý vstupní výkon | 3 W |
| Obsah balení | Zdroj napájení, Holicí strojek, Uživatelský manuál, Nabíjecí kabel |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 6941812736579 |
| Přesný zastřihovač: | Ne |
| Počet holicích hlav: | 3 hlava/hlavy |
| Lubrikační proužek: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Vstupní napětí: | 5 V |
| Voděodolný: | IPX7 |
| Provozní napětí: | 3,7 V |
| Doba provozu: | Až 60 dní |
| Suché i mokré holení: | Ano |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 3 W |
| Obsah balení: | Zdroj napájení, Holicí strojek, Uživatelský manuál, Nabíjecí kabel |
