ELEKTRICKÝ HOLICÍ STROJEK ADLER AD 2933
Kód: AGDADLGOL0023Detailní popis produktu
ELEKTRICKÝ HOLICÍ STROJEK ADLER AD 2933| Kapacita baterie | 2000 mAh |
| Doba nabíjení baterie | 2 h |
| Doba provozu | 180 min |
| Nabíjecí | Ano |
| Napájecí zdroj | Napájení/baterie |
| Barva | Šedá |
| Konektor USB | USB typu C |
| Typ displeje | LCD |
| Vestavěný displej | Ano |
| Cestovní zámek | Ano |
| Voděodolný | Ano |
| Výklopný zastřihovač | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX7 |
| LED indikátory | Nabíjecí |
| Hmotnost | 270 g |
| Hloubka | 60 mm |
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Množství | 1 |
| Jemné holicí hlavy | Ano |
| Zastřihovač | Ano |
| Suché i mokré holení | Ano |
| Holicí systém | Rotační holicí strojek |
| Počet holicích hlav/břitů | 3 |
| Čisticí kartáč | Ano |
| Nabíječka | Ano |
| Včetně kabelu USB | Ano |
| Ukazatel úrovně baterie | Ano |
| Ukazatel nabíjení | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 5903887805650 |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Doba nabíjení baterie: | 2 h |
| Doba provozu: | 180 min |
| Nabíjecí: | Ano |
| Napájecí zdroj: | Napájení/baterie |
| Barva: | Šedá |
| Konektor USB: | USB typu C |
| Typ displeje: | LCD |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Cestovní zámek: | Ano |
| Voděodolný: | Ano |
| Výklopný zastřihovač: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IPX7 |
| LED indikátory: | Nabíjecí |
| Hmotnost: | 270 g |
| Hloubka: | 60 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Šířka: | 57 mm |
| Množství: | 1 |
| Jemné holicí hlavy: | Ano |
| Zastřihovač: | Ano |
| Suché i mokré holení: | Ano |
| Holicí systém: | Rotační holicí strojek |
| Počet holicích hlav/břitů: | 3 |
| Čisticí kartáč: | Ano |
| Nabíječka: | Ano |
| Včetně kabelu USB: | Ano |
| Ukazatel úrovně baterie: | Ano |
| Ukazatel nabíjení: | Ano |
