BRAUN Silk-épil LS 5560 Dámský holicí strojek Epilátor Šeříková
Kód: AGDBRAGOL0124Detailní popis produktu
BRAUN Silk-épil LS 5560 Dámský holicí strojek Epilátor Šeříková| Doba provozu | 40 min |
| Nabíjecí | Ano |
| Doba nabíjení | 1 h |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Barva | Šeříková |
| Šířka | 65 mm |
| Hloubka | 132 mm |
| Výška | 197 mm |
| Hmotnost včetně balení | 440 g |
| Hmotnost | 320 g |
| Epilátor s integrovaným ledovým ochlazovačem | Ne |
| Zastřihovač | Ano |
| Obličejový zastřihovač | Ne |
| Výměnné holicí hlavy | Holicí, Exfoliace |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Peeling | Ne |
| Omyvatelná holicí hlava | Ano |
| Plovoucí hlava | Ano |
| Včetně náhradních břitů | Ano |
| Čisticí kartáč | Ano |
| Varování | Během používání se vyhněte kontaktu s čepelemi., Neponořujte holicí strojek do vody., Uchovávejte výrobek mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 4210201192633 |
| Doba provozu: | 40 min |
| Nabíjecí: | Ano |
| Doba nabíjení: | 1 h |
| Vstupní napětí: | 100 - 240 V |
| Barva: | Šeříková |
| Šířka: | 65 mm |
| Hloubka: | 132 mm |
| Výška: | 197 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 440 g |
| Hmotnost: | 320 g |
| Epilátor s integrovaným ledovým ochlazovačem: | Ne |
| Zastřihovač: | Ano |
| Obličejový zastřihovač: | Ne |
| Výměnné holicí hlavy: | Holicí, Exfoliace |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Peeling: | Ne |
| Omyvatelná holicí hlava: | Ano |
| Plovoucí hlava: | Ano |
| Včetně náhradních břitů: | Ano |
| Čisticí kartáč: | Ano |
| Varování: | Během používání se vyhněte kontaktu s čepelemi., Neponořujte holicí strojek do vody., Uchovávejte výrobek mimo dosah dětí. |
