Braun MGK7410 Černá Lithium-ion (Li-ion)
Kód: AGDBRAGOL0239Detailní popis produktu
Braun MGK7410 Černá Lithium-ion (Li-ion)| Napájecí zdroj | Baterie |
| Nabíjecí | Ano |
| Doba provozu | 100 min |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Přesný zastřihovač | Ano |
| Minimální délka vlasů | 1 mm |
| Barva | Černá |
| Tvar | Obdélník |
| Vhodné pro celé tělo | Ano |
| Základní materiál | Kov, Plast |
| Maximální délka vlasů | 2,1 cm |
| Účel přesného zastřihovače | Bradka, Ucho, Nos |
| Úložné pouzdro | Ano |
| Funkce základny | Nabíjecí |
| Hřeben | Ano |
| Obsahuje základnu | Ano |
| Počet nástavců | 9 |
| Včetně zastřihovače | Ano |
| Čisticí kartáč | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Omyvatelný | Ano |
| Voděodolný | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shavers |
|---|---|
| EAN: | 4210201447238 |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Nabíjecí: | Ano |
| Doba provozu: | 100 min |
| Typ baterie: | Zabudovaná baterie, Lithium-ion (Li-ion) |
| Vhodné pro: | Univerzální |
| Přesný zastřihovač: | Ano |
| Minimální délka vlasů: | 1 mm |
| Barva: | Černá |
| Tvar: | Obdélník |
| Vhodné pro celé tělo: | Ano |
| Základní materiál: | Kov, Plast |
| Maximální délka vlasů: | 2,1 cm |
| Účel přesného zastřihovače: | Bradka, Ucho, Nos |
| Úložné pouzdro: | Ano |
| Funkce základny: | Nabíjecí |
| Hřeben: | Ano |
| Obsahuje základnu: | Ano |
| Počet nástavců: | 9 |
| Včetně zastřihovače: | Ano |
| Čisticí kartáč: | Ano |
| Bezkabelový: | Ano |
| Omyvatelný: | Ano |
| Voděodolný: | Ano |
