Philips Odžmolkovač GC026/80
Kód: AGDPHIGDU0007Detailní popis produktu
Philips Odžmolkovač GC026/80| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Barva | Černá |
| Vyjímatelný kontejner | Ano |
| Lehké | Ano |
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AA, Alkalický |
| Výška | 58 mm |
| Šířka | 123 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Šířka balení | 97 mm |
| Hmotnost včetně balení | 258 g |
| Hloubka balení | 168 mm |
| Výška balení | 84 mm |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Štětec v balení | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shaver for clothes |
|---|---|
| EAN: | 8720389024962 |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Vyjímatelný kontejner: | Ano |
| Lehké: | Ano |
| Počet baterií: | 2 |
| Typ baterie: | AA, Alkalický |
| Výška: | 58 mm |
| Šířka: | 123 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Šířka balení: | 97 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 258 g |
| Hloubka balení: | 168 mm |
| Výška balení: | 84 mm |
| Nebezpečné zboží: | Ne |
| Štětec v balení: | Ano |
