Work Sharp Pivot (009-021) W brousek
Kód: AGDWOKOST0052Detailní popis produktu
Work Sharp Pivot (009-021) W brousek| Šířka | 70 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 20 mm |
| Úhel naklonění | 25° |
| Materiál | Karbid, Kov, Plast |
| Barva | Černá, Žlutá |
| Typ ořezávátka | Deska |
| Brusný materiál | Diamond, Keramika |
| Model | Brousek na nože |
| Varování | Používejte v souladu s návodem k obsluze, aby nedošlo ke zranění., Uchovávejte mimo dosah dětí., Při výměně nebo používání čepelí buďte opatrní, abyste se nepořezali. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sharpeners |
|---|---|
| EAN: | 6629490401674 |
| Šířka: | 70 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Hloubka: | 20 mm |
| Úhel naklonění: | 25° |
| Materiál: | Karbid, Kov, Plast |
| Barva: | Černá, Žlutá |
| Typ ořezávátka: | Deska |
| Brusný materiál: | Diamond, Keramika |
| Model: | Brousek na nože |
| Varování: | Používejte v souladu s návodem k obsluze, aby nedošlo ke zranění., Uchovávejte mimo dosah dětí., Při výměně nebo používání čepelí buďte opatrní, abyste se nepořezali. |
