Šicí stroj ŁUCZNIK IVONNE Mátový
Kód: AGDLUNMSZ0065Detailní popis produktu
Šicí stroj ŁUCZNIK IVONNE Mátový| Nastavitelná délka stehu | Ano |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Funkce šicího stroje | Šití |
| Pedál pro ovládání nohou | Ano |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Počet vzorů stehu | 38 |
| Funkce rychlého vložení cívky (Quick-Set bobbin) | Ano |
| Automatický navlékač jehly | Ne |
| Typ ovládání | Tlačítko, otočné |
| Základní materiál | Polykarbonát (PC) |
| Rozsah nastavení délky stehu | 0-4 mm |
| Upevnění nohou | Systém MATIC |
| Barva | Mátová barva |
| Volné rameno | Ano |
| Model | Poloautomatický šicí stroj |
| Nastavitelný přítlak obuvi | Ne |
| Otvor pro nošení | Ano |
| Šířka stehu | 5 mm |
| Knoflíkový typ | 4 kroky |
| Úložný prostor pro příslušenství | Ano |
| Automatické ořezávání nití | Ne |
| Grabber | Swinging |
| Nastavení napětí nitě | 0 - 9 |
| Šití dvojjehlou | Ano |
| Příkon | 70 W |
| Napětí | 220 -240 V |
| Hloubka | 170 mm |
| Šířka | 415 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hmotnost | 6,2 kg |
| Včetně šroubováku | Ano |
| Včetně olejničky | Ano |
| Počet špulek | 3 kusů |
| Úložné pouzdro | Ano |
| Počet přiložených jehel | 3 |
| Včetně přítlačné patky | Pro knoflíkové dírky, Univerzální, Pro vyšívání zipů, Pro přišívání knoflíků |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sewing machines |
|---|---|
| EAN: | 5902022184438 |
| Nastavitelná délka stehu: | Ano |
| Nastavitelné nohy: | Ano |
| Funkce šicího stroje: | Šití |
| Pedál pro ovládání nohou: | Ano |
| Osvětlovací LED: | Ano |
| Počet vzorů stehu: | 38 |
| Funkce rychlého vložení cívky (Quick-Set bobbin): | Ano |
| Automatický navlékač jehly: | Ne |
| Typ ovládání: | Tlačítko, otočné |
| Základní materiál: | Polykarbonát (PC) |
| Rozsah nastavení délky stehu: | 0-4 mm |
| Upevnění nohou: | Systém MATIC |
| Barva: | Mátová barva |
| Volné rameno: | Ano |
| Model: | Poloautomatický šicí stroj |
| Nastavitelný přítlak obuvi: | Ne |
| Otvor pro nošení: | Ano |
| Šířka stehu: | 5 mm |
| Knoflíkový typ: | 4 kroky |
| Úložný prostor pro příslušenství: | Ano |
| Automatické ořezávání nití: | Ne |
| Grabber: | Swinging |
| Nastavení napětí nitě: | 0 - 9 |
| Šití dvojjehlou: | Ano |
| Příkon: | 70 W |
| Napětí: | 220 -240 V |
| Hloubka: | 170 mm |
| Šířka: | 415 mm |
| Výška: | 300 mm |
| Hmotnost: | 6,2 kg |
| Včetně šroubováku: | Ano |
| Včetně olejničky: | Ano |
| Počet špulek: | 3 kusů |
| Úložné pouzdro: | Ano |
| Počet přiložených jehel: | 3 |
| Včetně přítlačné patky: | Pro knoflíkové dírky, Univerzální, Pro vyšívání zipů, Pro přišívání knoflíků |
