ŠICÍ STROJ BROTHER RH127
Kód: AGDBROMSZ0021Detailní popis produktu
ŠICÍ STROJ BROTHER RH127| Automatický navlékač jehly | Ano |
| Model | Automatický šicí stroj |
| Displej | LED |
| Počet programů | 27 |
| Funkce šicího stroje | Šití |
| Rychlost šití | 820 RPM |
| Šířka stehu | 5 mm |
| Délka stehu | 4 mm |
| Volné rameno | Ano |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Barva | Bílá |
| Automatická knoflíková dírka | Ano |
| Počet stop v ceně | 5 |
| Knoflíkový typ | Jednokroková |
| Spotřeba elektrické energie | 51 W |
| Typ napájení | Elektrický |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 310 mm |
| Hmotnost | 6,5 kg |
| Hloubka | 150 mm |
| Varování | Stroj pravidelně udržujte v čistotě v souladu s návodem k obsluze., Buďte opatrní při manipulaci s jehlami a ostrými předměty., Používejte opatrně v blízkosti dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sewing machines |
|---|---|
| EAN: | 4977766706223 |
| Automatický navlékač jehly: | Ano |
| Model: | Automatický šicí stroj |
| Displej: | LED |
| Počet programů: | 27 |
| Funkce šicího stroje: | Šití |
| Rychlost šití: | 820 RPM |
| Šířka stehu: | 5 mm |
| Délka stehu: | 4 mm |
| Volné rameno: | Ano |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Automatická knoflíková dírka: | Ano |
| Počet stop v ceně: | 5 |
| Knoflíkový typ: | Jednokroková |
| Spotřeba elektrické energie: | 51 W |
| Typ napájení: | Elektrický |
| Šířka: | 400 mm |
| Výška: | 310 mm |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Hloubka: | 150 mm |
| Varování: | Stroj pravidelně udržujte v čistotě v souladu s návodem k obsluze., Buďte opatrní při manipulaci s jehlami a ostrými předměty., Používejte opatrně v blízkosti dětí. |
