POLONIA 2018 Mechanický šicí stroj Łucznik
Kód: AGDLUNMSZ0049Detailní popis produktu
POLONIA 2018 Mechanický šicí stroj Łucznik| Vestavěné světlo | Ano |
| Počet programů | 22 |
| Základní materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Nastaviltená pozice jehly | Ne |
| Délka stehu | 4 mm |
| Nastavitelná délka stehu | Ano |
| Automatický navlékač jehly | Ano |
| Volné rameno | Ano |
| Držadlo | Ano |
| Funkce šicího stroje | Šití |
| Úložný prostor pro příslušenství | Ano |
| Barva | Bílá |
| Knoflíkový typ | 4 kroky |
| Model | Mechanický šicí stroj |
| Příkon | 70 W |
| Typ napájení | Elektrický |
| Hloubka | 165 mm |
| Výška | 270 mm |
| Šířka | 365 mm |
| Hmotnost | 5,2 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sewing machines |
|---|---|
| EAN: | 5902022183103 |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Počet programů: | 22 |
| Základní materiál: | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Nastaviltená pozice jehly: | Ne |
| Délka stehu: | 4 mm |
| Nastavitelná délka stehu: | Ano |
| Automatický navlékač jehly: | Ano |
| Volné rameno: | Ano |
| Držadlo: | Ano |
| Funkce šicího stroje: | Šití |
| Úložný prostor pro příslušenství: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Knoflíkový typ: | 4 kroky |
| Model: | Mechanický šicí stroj |
| Příkon: | 70 W |
| Typ napájení: | Elektrický |
| Hloubka: | 165 mm |
| Výška: | 270 mm |
| Šířka: | 365 mm |
| Hmotnost: | 5,2 kg |
