Brother J17s Poloautomatický šicí stroj Elektromechanické
Kód: AGDBROMSZ0026Detailní popis produktu
Brother J17s Poloautomatický šicí stroj Elektromechanické| Barva | Bílá |
| Model | Poloautomatický šicí stroj |
| Volné rameno | Ano |
| Pedál pro ovládání nohou | Ano |
| Délka stehu | 4 mm |
| Šířka stehu | 5 mm |
| Rychlost šití | 750 SPM |
| Počet vzorů stehu | 17 |
| Knoflíkový typ | 4 kroky |
| Funkce šicího stroje | Šití |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Počet knoflíkových dírek | 1 |
| Typ psí výživy | Šestiřádkový |
| Typ napájení | Elektromechanické |
| Hmotnost | 5,7 kg |
| Výška | 308 mm |
| Hloubka | 392 mm |
| Šířka | 146 mm |
| Varování | Stroj pravidelně udržujte v čistotě v souladu s návodem k obsluze., Používejte opatrně v blízkosti dětí., Buďte opatrní při manipulaci s jehlami a ostrými předměty. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sewing machines |
|---|---|
| EAN: | 4977766771139 |
| Barva: | Bílá |
| Model: | Poloautomatický šicí stroj |
| Volné rameno: | Ano |
| Pedál pro ovládání nohou: | Ano |
| Délka stehu: | 4 mm |
| Šířka stehu: | 5 mm |
| Rychlost šití: | 750 SPM |
| Počet vzorů stehu: | 17 |
| Knoflíkový typ: | 4 kroky |
| Funkce šicího stroje: | Šití |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Počet knoflíkových dírek: | 1 |
| Typ psí výživy: | Šestiřádkový |
| Typ napájení: | Elektromechanické |
| Hmotnost: | 5,7 kg |
| Výška: | 308 mm |
| Hloubka: | 392 mm |
| Šířka: | 146 mm |
| Varování: | Stroj pravidelně udržujte v čistotě v souladu s návodem k obsluze., Používejte opatrně v blízkosti dětí., Buďte opatrní při manipulaci s jehlami a ostrými předměty. |
