Pánev s poklicí MAESTRO MR-1216 28 cm (MR-1216-28)
Kód: AGDMEOGAR0257Detailní popis produktu
Pánev s poklicí MAESTRO MR-1216 28 cm (MR-1216-28)| Tvar | Kruh |
| Vhodné pro plotny | Keramický, Utěsněná plotna, Indukční, Halogen, Elektrický, Plyn |
| Kvalita držatel | 1 |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Víčko v ceně | Ano |
| Pověsitelný | Ano |
| Lze použít v troubě | Ano, do 260 °C |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Hlavní barva produktu | Nerezová ocel |
| Model | Univerzální pánev |
| Indukční dno | Ano |
| Materiál | Hliník, Nerezová ocel |
| Vnitřní povrch | Nepřilnavý |
| Průměr | 28 cm |
| Varování | Myjte v ruce, nemyjte v myčce nádobí., Nepoužívejte kovové nástroje, aby nedošlo k poškození povlaku., Nepřehřívejte pánve bez obsahu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| EAN: | 4897144676453 |
| Tvar: | Kruh |
| Vhodné pro plotny: | Keramický, Utěsněná plotna, Indukční, Halogen, Elektrický, Plyn |
| Kvalita držatel: | 1 |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Víčko v ceně: | Ano |
| Pověsitelný: | Ano |
| Lze použít v troubě: | Ano, do 260 °C |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Nerezová ocel |
| Model: | Univerzální pánev |
| Indukční dno: | Ano |
| Materiál: | Hliník, Nerezová ocel |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
| Průměr: | 28 cm |
| Varování: | Myjte v ruce, nemyjte v myčce nádobí., Nepoužívejte kovové nástroje, aby nedošlo k poškození povlaku., Nepřehřívejte pánve bez obsahu. |
