Pánev MAESTRO MR-1214 24 cm (MR-1214-24)
Kód: AGDMEOGAR0252Detailní popis produktu
Pánev MAESTRO MR-1214 24 cm (MR-1214-24)| Tvar | Kruh |
| Model | Univerzální pánev |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Kvalita držatel | 1 |
| Vhodné pro plotny | Halogen, Indukční, Plyn, Elektrický, Utěsněná plotna, Keramický |
| Hlavní barva produktu | Nerezová ocel |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Víčko v ceně | Ne |
| Lze použít v troubě | Ano, do 260 °C |
| Pověsitelný | Ano |
| Materiál | Hliník, Nerezová ocel |
| Indukční dno | Ano |
| Vnitřní povrch | Nepřilnavý |
| Průměr | 24 cm |
| Varování | Nepoužívejte kovové nástroje, aby nedošlo k poškození povlaku., Myjte v ruce, nemyjte v myčce nádobí., Nepřehřívejte pánve bez obsahu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| EAN: | 4897144676408 |
| Tvar: | Kruh |
| Model: | Univerzální pánev |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Kvalita držatel: | 1 |
| Vhodné pro plotny: | Halogen, Indukční, Plyn, Elektrický, Utěsněná plotna, Keramický |
| Hlavní barva produktu: | Nerezová ocel |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Víčko v ceně: | Ne |
| Lze použít v troubě: | Ano, do 260 °C |
| Pověsitelný: | Ano |
| Materiál: | Hliník, Nerezová ocel |
| Indukční dno: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
| Průměr: | 24 cm |
| Varování: | Nepoužívejte kovové nástroje, aby nedošlo k poškození povlaku., Myjte v ruce, nemyjte v myčce nádobí., Nepřehřívejte pánve bez obsahu. |
