Pánev MAESTRO (MR-1224-26) 26 cm
Kód: AGDMEOGAR0229Detailní popis produktu
Pánev MAESTRO (MR-1224-26) 26 cm| Vhodné pro plotny | Keramický, Halogen, Plyn, Elektrický, Indukční |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Barva | Ocel, Stříbrná |
| Pověsitelný | Ano |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Víčko v ceně | Ne |
| Model | Univerzální pánev |
| Tvar | Kulatý |
| Chlazený úchyt | Ano |
| Třívrstvé tělo: uvnitř nerezová ocel 304 s povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání a spálení, uvnitř hliník pro lepší vedení tepla, vně nerezová ocel s magnetickými vlastnostmi (indukce). | Ano |
| Lze použít v troubě | Ano, do 260 °C |
| Materiál držáku | Nerezová ocel |
| Kvalita držatel | 1 |
| Průměr | 26 cm |
| Počet kusů v balení | 4 kusů |
| Varování | Nepřehřívejte pánve bez obsahu., Nepoužívejte kovové nástroje, aby nedošlo k poškození povlaku., Myjte v ruce, nemyjte v myčce nádobí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| EAN: | 4897144671588 |
| Vhodné pro plotny: | Keramický, Halogen, Plyn, Elektrický, Indukční |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Barva: | Ocel, Stříbrná |
| Pověsitelný: | Ano |
| Nepřilnavý povrch: | Ano |
| Víčko v ceně: | Ne |
| Model: | Univerzální pánev |
| Tvar: | Kulatý |
| Chlazený úchyt: | Ano |
| Třívrstvé tělo: uvnitř nerezová ocel 304 s povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání a spálení, uvnitř hliník pro lepší vedení tepla, vně nerezová ocel s magnetickými vlastnostmi (indukce).: | Ano |
| Lze použít v troubě: | Ano, do 260 °C |
| Materiál držáku: | Nerezová ocel |
| Kvalita držatel: | 1 |
| Průměr: | 26 cm |
| Počet kusů v balení: | 4 kusů |
| Varování: | Nepřehřívejte pánve bez obsahu., Nepoužívejte kovové nástroje, aby nedošlo k poškození povlaku., Myjte v ruce, nemyjte v myčce nádobí. |
