AEG A9OBGC23
Kód: AGDAEGGAR0003Detailní popis produktu
AEG A9OBGC23| Horkuodolný | Ano |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Typ produktu | Jednoduchý pařáček |
| Bezpečný pro potraviny | Ano |
| Barva | Nerezová ocel |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Složená šířka | 32,5 cm |
| Složená výška | 5,5 cm |
| Složená hloubka | 35,4 cm |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Hloubka balení | 450 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,06 kg |
| Výška balení | 360 mm |
| Šířka balení | 85 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| EAN: | 7321423388029 |
| Horkuodolný: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Typ produktu: | Jednoduchý pařáček |
| Bezpečný pro potraviny: | Ano |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Složená šířka: | 32,5 cm |
| Složená výška: | 5,5 cm |
| Složená hloubka: | 35,4 cm |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Hloubka balení: | 450 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 2,06 kg |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 85 mm |
