ZWILLING 1030457 mixér Ruční mixér 250 W Černá
Kód: AGDZWLMIB0016Detailní popis produktu
ZWILLING 1030457 mixér Ruční mixér 250 W Černá| Počet rychlostí | 3 |
| Typ motoru | BLDC |
| Model | Ruční mixér |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Barva | Černá |
| Obsah nádoby | 0,6 l |
| Příkon | 250 W |
| Vstupní střídavé napětí | 12 V |
| Hloubka | 53 mm |
| Hmotnost | 1,03 kg |
| Šířka | 52 mm |
| Výška | 401 mm |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 4009839683121 |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Typ motoru: | BLDC |
| Model: | Ruční mixér |
| Nastavitelná rychlost: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Obsah nádoby: | 0,6 l |
| Příkon: | 250 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 12 V |
| Hloubka: | 53 mm |
| Hmotnost: | 1,03 kg |
| Šířka: | 52 mm |
| Výška: | 401 mm |
| Základní materiál: | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
