NutriBullet NB1206DGCC 0,9 l Stojací mixér 1200 W Černá, Průhledná
Kód: AGDNTBMIB0007Detailní popis produktu
NutriBullet NB1206DGCC 0,9 l Stojací mixér 1200 W Černá, Průhledná| Vyjímatelná miska | Ano |
| Model | Stojací mixér |
| Barva | Černá, Průsvitné, Bílá |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 1200 W |
| Výška | 424 mm |
| Hloubka | 157 mm |
| Šířka | 280 mm |
| Hmotnost | 4,1 kg |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Pulzní spínač | Ano |
| Obsah nádoby | 0,9 l |
| Varování | Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti., Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin., Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění. |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 8006447002166 |
| Vyjímatelná miska: | Ano |
| Model: | Stojací mixér |
| Barva: | Černá, Průsvitné, Bílá |
| Příslušenství lze mýt v myčce: | Ano |
| LED indikátory: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Příkon: | 1200 W |
| Výška: | 424 mm |
| Hloubka: | 157 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hmotnost: | 4,1 kg |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Pulzní spínač: | Ano |
| Obsah nádoby: | 0,9 l |
| Varování: | Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti., Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin., Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění. |
| Materiál ostří: | Nerezová ocel |
