Mixér MMR-21Z s otočnou mísou
Kód: AGDMPMMIB0047Detailní popis produktu
Mixér MMR-21Z s otočnou mísou| Počet rychlostí | 5 |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
| Mixovací funkce | Whisking |
| Barva | Stříbrná |
| Obsah nádoby | 3,5 l |
| Model | Ruční mixér |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | Ano |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Turbo režim | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 400 W |
| Typ míchadla | Šlehací, Háček |
| Úschovná miska | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mixers / blenders |
|---|---|
| EAN: | 5903151013941 |
| Počet rychlostí: | 5 |
| Materiál nádoby: | Nerezová ocel |
| Mixovací funkce: | Whisking |
| Barva: | Stříbrná |
| Obsah nádoby: | 3,5 l |
| Model: | Ruční mixér |
| Nastavitelný počet otáček odstředění: | Ano |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Turbo režim: | Ano |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Příkon: | 400 W |
| Typ míchadla: | Šlehací, Háček |
| Úschovná miska: | Ano |
